Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek számít a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek számít a férfi testalkata?

Figyelt kérdés
Pl. izmos legyen vagy szálkás, stb.

2016. dec. 11. 21:13
1 2 3
 21/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
63%
Jó persze igaz :D Csak ez olyan sablonos. Nekem sokféle tetszik és egyáltalán nem kell szupermodell alkat, de egy ilyen kockás hasért sokat kell kínlódni.
2016. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azért halkan megjegyzem, hogy az sem szép ha a kockás hasat túlzásba viszik. A nagyon pufi izmok és eresre gyúrt karok már csúnyák (szerintem). Ha ez megnyugtat, nekem pl Ville Valo is bejön aki kifejezetten sovány és nincsenek kockái. :D [link] Nyalnivaló teste van! Ami nekem abszolút nem jön be az a túlsúly / mackós típus. :s
2016. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
"Számít. Nekem fontos hogy ha ránézek a barátomra akkor szexinek találjam, de ezzel a pasik is így vannak a barátnőjükkel. ;) A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik." --- A kommentelő igazat írt és akik lepontozták azok álszentek. Nincs olyan ember akinek olyan barát/barátnő kell akit nem tart vonzónak! Pl egy olyan ember aki a soványakat tartja vonzónak járna egy 160 kilós emberrel? Kétlem.
2016. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
2016. dec. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%
Az a legszomorubb az egeszben hogy ferfinak hivjatok azt aki 70 kilo sincs es nonek azt aki meg ennel tobbet nyom. Nem szemetsegbol es itt vegyuk ki a pajzsmirigy meg etc genbetegseggel kuzdoket.....
2016. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 RoseTyler ***** válasza:

Még szép, hogy számít! Hiszen a testéhez nyúlok hozzá!

Én azt szeretem, ha valóban erős (egészséges méretű izmokkal, kicsit szálkásan) és edzett egy férfi. Ehhez sokszor egy olyan munka is elég, ahol naponta nagy súlyokat mozgatnak meg kézzel. Persze, aki mondjuk irodában egy számítógép előtt tölti az idejét, az kénytelen egy kis plusz erőfeszítést tenni ezért. De az a saját egészsége szempontjából is fontos. És amúgy nem kell nekem kockás has egy pasin, bár tény, hogy tetszik ha van.

2016. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 János Gilján ***** válasza:

Én ilyen vagyok, a feleségemnek pont bejövök már 10 éve. 178 centi, 79 kiló. Sosem edzettem azért, hogy csajoknak akarjak tetszeni, mindig magamnak akartam első sorban és az egészségem is komoly szempont a kérdésben.

Derék: 81

Felkar: 40

Mell: 120


[link]


Itt egy videó is:

https://www.youtube.com/watch?v=CBMHx_T_NW0


36F

2016. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Edzeni én is szoktam, addig se itthon ülök. Komoly diétákba nem fogtam még, hogy kockahasam legyen vagy ilyesmi.
2016. dec. 12. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!