Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintezek jogosan sértődtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintezek jogosan sértődtem meg? 18l

Figyelt kérdés

Ma reggel megyek ki a szobámból (bugyiban melltartóban) mikor jött velem szembe az exem a nővérem szobájából. Hát meg is kétdéztem tőle hogy mit keres itt, ő meg el mondta hogy a nővéremmel dugott, és még hozzá tette hogy "a nővéred jobb mint te voltál" namost én erre nem mondtam semmit csak vissza mentem a szobámba ő meg követett hogy tudod hogy nem mondtam komolyan igy szeretlek úgy szeretlek aztán el kezdtem vele kiabálni hogy takarodjon a házunkból

Erre megsértődött ő is nővétem is meg én is hisz tudjuk hogy testvér exével/ barátjával nem kezdünk


2016. dec. 12. 22:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
sosem sértődsz mg jogosan.
2016. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Tévedsz, utolsó: mindig jogosan sértődünk meg. Egy esetben sem tiltja jogszabály.
2016. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jogos ők patkányok ennyi az egész
2016. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ebben a sztoriban nem az exed a nagyobb gáz. Szép család lehet a tiétek,hogy ezt leműveli a nővéred.
2016. dec. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
utána még téged is megdugtalak vna a pofa kedvéért 😂
2016. dec. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ott, mindjárt melegébe össze kellett volna dobni 1 jó 3-t. Legalább kiderül ki a jobb, meg tesóval is levezettétek volna a feszkót.
2016. dec. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Így nem lehet igazságot tenni. Egyszerre kellene a nővéreddel letérdelnek elé (bugyiban és melltartóban), megadni neki amire szüksége van és az itteni válaszadóknak kis táblákat felmutatni 1-10 -ig melyikőtökre hány pontot adnak és akkor el lehet dönteni ki a jobb.
2016. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

szép kis család vagytok ba.szdmeg. mi ez, cigányputri? ott el tudom az ilyet képzelni


egyébként kamu a sztori

2016. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"tudjuk hogy testvér exével/ barátjával nem kezdünk"


Miért is nem? Ha egyszer ex Nehogy te mondd már meg, hogy kivel dugjon. A csajokra sokkal jellemzőbb, hogy a volt pasijuk testvérével, haverjácal kúrnak. Az a re bajod, higy tovább lépett és nem sírdogál egy sarokban. Egoista pi*a.

2016. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Bizonyos népcsoportoknál ez teljesen természetes. Gondolom holnap anyátokat rakja seg gbe. Amúgy kamu.
2016. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!