Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen nehéz szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz szexkapcsolatot találni vagy csak túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

nem akarok most semmi komolyat, csak valakit, akivel jól érzem magam, heti párszor találkozunk, esetleg megyünk ide-oda és szexelünk. mivel az utcán/ismerősi körben/suliban stb lehetetlen bárkit is találni, ezért egy ideje már leginkább online keresgélek, több-kevesebb sikerrel.


ugyan nem életem szerelmét keresem, de azért mégse állok össze akárkivel a szex miatt. nem kell, hogy kigyúrt állat legyen és olyan sármos, mint valami brad pitt, de azért nézzen ki valahogy. ezt inkább arra értem, hogy legyen kiállása és normális, ízléses stílusa, ne ilyen fuxokkal telepakolt vidéki diszkós. nem kell, hogy öltönyben járjon vagy drága, márkás ruhákban, tényleg csak annyi, hogy legyen ízlése öltözködésben, zenében, filmekben stb egyaránt.

szerintem én se nézek ki rosszul és adok magamra, szóval mackónacis pocakos törpékkel nem fogok összeállni. ezen kívül tényleg csak annyi az elvárásom, hogy legyen humora, legyen értelmes és jól érezzük magunkat együtt. nem hiszem, hogy ez a 3 olyan nagyon irreális elvárás lenne, pláne, hogy ezeken én is tudom nyújtani neki. meg ugye legyen jó a szex.. de nem érdekel, hogy van-e autója vagy mennyit keres.


általában tinderen ismerkedem és akiket jobbra húzok, azokkal 95%-ban van is matchem, szóval nem arról van szó, hogy én ne jönnék be a férfiaknak. egyszerűen az a gond, hogy szánalmas a felhozatal, a legtöbbet csak kapásból kiikszelem, annyira taszítóak, buták, bénák, unalmasak. akikkel meg elkezdek beszélni, azok közül a legtöbbről kiderül, hogy szörnyen buták vagy bénák. kb fél év alatt 1 olyan fiú volt, aki ezt a minimális lécet meg tudta ugrani.


tényleg annyira extra dolgokat kérnék? más szerint is ennyire siralmas a felhozatal férfiak/fiúk terén? lehet, rossz helyen keresgélek, de máshol egyszerűen nem lehet. és ez még csak 'semmi komoly' szexkapcsolat, egy rendes kapcsolatnál azért ezeken kívül még csomó más számít (megbízhatóság stb.)



2016. dec. 13. 19:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken rengeteg ilyen emberke mászkál. Internet tele van nyomorékokkal, agyilag defektesekkel, olyanokkal akik istennek képzelik magukat közben retkes parasztok... internet egy mocskos hely, itt csoda ha valaki normálisat találsz.
2016. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
71%

Egy szexkapcsolat márpedig erről szól nem a közös programokról filmezésekről nagyon el vagy tévedve

Látszik még nem voltál ilyenben és ezek után jó okkal nem akarnak veled dugni

2016. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

#11 szerintem az interneten arányaiban ugyanannyi nyomorék van, mint a való életben. de egyébként meg ez 'maradt', mint már írtam, ismerősi, baráti körben senki ilyen nincs most, iskolában, munkában szintén nincs. szórakozóhelyen eddig főleg negatív tapasztalataim voltak, de nem zárkózom el, de itt elég nehéz bármi normálisat is kialakítani. mégis hol ismerkedjek?


#12 nem kellenek nagy közös programok, de azért egy filmet már csak megnézhetünk együtt, bass zameg:D voltam már ilyesmi kapcsolatban és nem csak arról szólt, hogy beteszi, kiveszi, nyomás haza. lehet, te nem voltál ilyen jellegű kapcsolatban. megnyugodhatsz, nem az a baj, hogy nem akarnak velem dugni, pláne, hogy ezeket dugás előtt honnan is tudnák?

2016. dec. 13. 20:08
 14/44 anonim ***** válasza:
Szerintem is rohadt nehéz szexkapcsolatra is találni bárkit, de szerintem kicsit túl sokat vársz. Ez már nem csak szexkapcsolat lenne. Amúgy ha nem komoly kapcsolatot akarsz, akkor szerintem elég ha a vonzalom megvan, jó a szex és annyira nem segghülye, hogy el lehet még vele értelmesen kommunikálni. :D Abból a szempontból se túl előnyös, ha a pasinak a legtöbb tulajdonsága bejön, hogy könnyen bele is szerethetsz. A szexkapcsolat meg csak szex.
2016. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
72%
Akkor viszont sok sikert, és találd meg számításaid. Annyiban igazad van, hogy ilyen létezik. Fél évig benne voltam egy ilyesmiben, viszont elég rossz dolog tud lenni, ha az egyik szerelmes lesz, míg a másik "csak" azt látja benned.
2016. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, csak úgy szimplán kíváncsiságból, megtudhatnám a korod?
2016. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

Hát tinderen a női felhozatal is eléggé szánalmas

Én is ezt keresek ha gondolod írj

2016. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Az alap elvárásaiddal nem lenne gond, de a gond itt kezdődik: " legtöbbet csak kapásból kiikszelem, annyira taszítóak, buták, bénák, unalmasak" Ha te egy képből megállapítod ki a buta,béna meg unalmas hát őszintén gratulálok... 26/F
2016. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

#14 igen, ebben lehet, igazad van, de egyszerűen tényleg nagyon siralmas, hogy milyen emberek vannak. az a baj, hogy, akiről az a benyomásom, hogy buta vagy idegesít benne valami, azzal nem is fekszem le szívesen, mert az az érzésem, hogy a szex is rossz lesz. ez általában így is van. és nem egy alkalomra keresek valakit, hanem egy olyan férfit, akit heti többször is képes vagyok elviselni. egy szex sem ér annyit, hogy valami idiótát kényszerből elviseljek, meg hát nem tudom, hogy adhatnám lejjebb az elvárásaim? ezt nem tudom sajnos szabályozni.. ja meg az is baj, gondolom, hogy mostanában volt egy srác, aki tényleg minden szempontból megfelelt ezeknek a kritériumoknak, de pár hónap után vége lett a dolonak. és talán most hozzá viszonyítom a többieket is, hogy ha egyszer volt ilyen 'jó', akkor utána miért ne lehetne? de persze nincs.


#15 köszi. nem vagyok az a könnyen szerelembe eső típus amúgy


#16 26vagyok


#17 nem azért írtam ki a kérdést, hogy itt ismerkedjek


#18 nem feltétlenül egy képből, de azért az összhatás elég sokat elmond egy emberről. pedig tényleg próbálom lejjebb vinni a lécet, már azt is inkább belájkolom, akinél bizonytalan vagyok, de a beszélgetés során általában a többségről ki is derül, hogy nem kellett volna. aki félmeztelenül feszít a kocsija előtt vagy valami homoályos szar koszos tükörben lőtt szelfit tölt fel, esetleg valami erőltetetten vicces sz art, az nem az én emberem. lehet, hogy túl előítéletes vagyok, de aki elsőre taszít, azt nem valószínű, hogy később meg fogom kedvelni. ennek nem arról kéne szólnia, hogy megszánok minden 2. srácot, hogy de hátha jófej és adok nekik esélyt. nem. aki tetszik, tetszik, aki nem, arra meg megy az x, ez van.

2016. dec. 13. 21:10
 20/44 anonim ***** válasza:

Ha nem adsz lejjebb akkor nem lesz szexkapcsod ennyi biztos

Olyan pasit akarsz csak szexelni aki rendes kapcsolatra is jó lenne

2016. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!