Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen nehéz szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz szexkapcsolatot találni vagy csak túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

nem akarok most semmi komolyat, csak valakit, akivel jól érzem magam, heti párszor találkozunk, esetleg megyünk ide-oda és szexelünk. mivel az utcán/ismerősi körben/suliban stb lehetetlen bárkit is találni, ezért egy ideje már leginkább online keresgélek, több-kevesebb sikerrel.


ugyan nem életem szerelmét keresem, de azért mégse állok össze akárkivel a szex miatt. nem kell, hogy kigyúrt állat legyen és olyan sármos, mint valami brad pitt, de azért nézzen ki valahogy. ezt inkább arra értem, hogy legyen kiállása és normális, ízléses stílusa, ne ilyen fuxokkal telepakolt vidéki diszkós. nem kell, hogy öltönyben járjon vagy drága, márkás ruhákban, tényleg csak annyi, hogy legyen ízlése öltözködésben, zenében, filmekben stb egyaránt.

szerintem én se nézek ki rosszul és adok magamra, szóval mackónacis pocakos törpékkel nem fogok összeállni. ezen kívül tényleg csak annyi az elvárásom, hogy legyen humora, legyen értelmes és jól érezzük magunkat együtt. nem hiszem, hogy ez a 3 olyan nagyon irreális elvárás lenne, pláne, hogy ezeken én is tudom nyújtani neki. meg ugye legyen jó a szex.. de nem érdekel, hogy van-e autója vagy mennyit keres.


általában tinderen ismerkedem és akiket jobbra húzok, azokkal 95%-ban van is matchem, szóval nem arról van szó, hogy én ne jönnék be a férfiaknak. egyszerűen az a gond, hogy szánalmas a felhozatal, a legtöbbet csak kapásból kiikszelem, annyira taszítóak, buták, bénák, unalmasak. akikkel meg elkezdek beszélni, azok közül a legtöbbről kiderül, hogy szörnyen buták vagy bénák. kb fél év alatt 1 olyan fiú volt, aki ezt a minimális lécet meg tudta ugrani.


tényleg annyira extra dolgokat kérnék? más szerint is ennyire siralmas a felhozatal férfiak/fiúk terén? lehet, rossz helyen keresgélek, de máshol egyszerűen nem lehet. és ez még csak 'semmi komoly' szexkapcsolat, egy rendes kapcsolatnál azért ezeken kívül még csomó más számít (megbízhatóság stb.)



2016. dec. 13. 19:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Én megértelek kérdező.
2016. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de az a férfi aki csak szex kapcsolatot akar, az nem fog veled filmezni, közös programot csinálni, mert ez nem erről szól. A szexkapcsolat lényege pontosan az, hogy ne alakuljanak ki érzelmek, a kapcsolat a szexre korlátozódjon.

Amiről te beszélsz az inkább barátság extrákkal. Na nem mintha ilyet könnyebb lenne találni.

2016. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

most tök mindegy, minek nevezzük, ne ezen rugózzunk már.

voltam már ilyesmi jellegű kapcsolatban és működött, elmentünk együtt bulizni, inni, megnéztünk egy-egy filmet vagy főztünk valamit, ennyi, attól még fókuszálhat az egész a szexre. nem tudom, ti hogy képzeltek el akkor egy 'szexkapcsolatot' a fejetekben, átmegyek hozzá, megdug és hazajövök pár óra múlva? úristen. lehet ilyet is, de ez elég primitív dolog. van átmenet eközött meg a rendes kapcsolat között. de mondom, teljesen mindegy is ez, mert még odáig sem lehet eljutni senkivel, hogy randi vagy találkozás, mert egyszerűen még azt a szintet se ütik meg (normális, ízléses kinézet + minimális intelligencia meg humorérzék).

2016. dec. 14. 10:09
 24/44 anonim ***** válasza:
Szerintem az az egy ember akit eddig találtál vele elég nagy szerencséd volt hogy rátaláltál. Én úgy gondolom hogy reálisan nézve egy ilyen kapcsolatra inkább akkor van esélyed szert tenni ill. akkor működhet a dolog úgy amilyennek leírtad ha már egy jó ideje ismered a bizonyos illetőt és tudod róla hogy a személyisége alapján megfelelne a kritériumoknak amiket leírtál és már csak a szexet kellene megpróbálni vele. Viszont akárhonnan nézem ebbe is bele kell fektetni az időt és az energiát akárcsak egy rendes kapcsolatba, mert idő kell ahhoz hogy valakit normálisan megismerj, nem lehet rögtön eldönteni egy kép alapján. Én láttam már néhány példát olyan esetre amikor a nő véleménye 1-2 év alatt gyökeresen megváltozott az illetőről, pedig ő maga nem változott, pusztán a nő ismerte meg jobban belülről. Azt tanácsolom kezdj el csak szimplán barátkozni férfiakkal, a nyitott gondolkodásmódúakkal, aztán ha már ismersz valakit egy jó ideje akivel úgy jól elvagytok, akkor fel lehet hozni a szex témát is hogy mi lenne ha...Férfiként tuti hogy nem mondana nemet ha mondjuk épp szingli.
2016. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Nagyon nem nehéz.
2016. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
28%

Ami engem illet megfelelek a feltételeknek viszont amiket végig olvastam itt biztos hogy nem mennék bele veled még ha te ajánlanád fel akkor sem

Rettenetesen primitív a gondolkodásod akármennyire is próbálod leplezni az egész egy üres semmitmondó szöveg mely ide vezethető vissza

Nem védem a férfi társaimat mivel tényleg rengeteg az igénytelen közöttük viszont nekem ez túl sok lenne...

2016. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
66%
🍆🍆🍆
2016. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

#24 valószínűleg igazad van, de ez a barátkozás is elég nehéz dolog. a férfiak általában nem nagyon akarnak nőkkel barátkozni, úgy vettem észre. ha valaki bejön nekik, azt meg akarják dugni minél előbb, ha meg nem jön be, akkor annyi a dolognak. ráadásul a barátkozást tényleg nem intézheti az ember utcán vagy szórakozóhelyen, úgy még csak-csak odamennek férfiak nőkhöz, hogy 'szia, tetszel, eljössz velem randizni?', de úgy nem igazán, hogy 'szia, tök szimpatikus vagy, nem lógunk egyött, csak mint haverok..?'


#26 neked meg mi bajod van? mi ebben a primitív? az okoskodás, látom, megy, de megindokolni már nem tudod. de ne aggódj, amúgyse kezdenék veled, akármilyen jóképű és vicces is vagy, mert a 3. szűrőn sajnos úgy néz ki, nem csusszannál át..

2016. dec. 14. 22:30
 29/44 anonim ***** válasza:
91%

3 szűrőn - lehidalok

Komolyan most már nem csak primitív hanem nevetséges is vagy

Szerinted ebbe az ökörségbe valamelyik értelmes tanult férfi egyből belemenne azért mert te pusztán extrákat kínálsz fel? A nőiességhez nőnek is kellene lenni...

Azonban hagy magyarázzak el neked valamit: te pontosan olyan vagy mint egy bérelt kocsi oda megy vele a férfi ahová akar azt csinál amit akar sőt még meg is szeretheti csak éppen amikor a teljesítési kötelezettség lejár vissza kell vinni a szolgáltatóhoz

Márpedig nem fognak belemenni veled csupán egy szexkapcsolatnak betudott viszonyban filmezgetni főzögetni elmegyünk ide oda megbeszéljük az élet nagy eseményeit nevetünk b##szunk aztán két puszi és minden f#sza

Azért álljon már meg a menet

26 éves nő vagy nem valami sz#ros tini és fejben még mindig nem vagy a jelenben ráadásul idejöttél sírni mert te is nagyon jól tudod hogy senkinek sem kellenél csak könnyebb itt a férfiakat cseszegetni mennyire bénák minden tekintetben

Ez a szánalmas

2016. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

csak egy kérdést tettem fel, te oravecz coelho, de köszönöm a mélyenszántó, üres bölcsességeidet. sok magyarázatot továbbra se adtál, csak fölényeskedsz. egyébként HADD és nem *HAGY, csak szólok, okoska..

ne aggódj, nem arról van szó, hogy a férfiak nem nennének bele velem egy ilyen viszonyba, hanem arról hogy nehéz olyat találni, aki megfelelő.

2016. dec. 15. 07:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!