Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen nehéz szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz szexkapcsolatot találni vagy csak túl nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

nem akarok most semmi komolyat, csak valakit, akivel jól érzem magam, heti párszor találkozunk, esetleg megyünk ide-oda és szexelünk. mivel az utcán/ismerősi körben/suliban stb lehetetlen bárkit is találni, ezért egy ideje már leginkább online keresgélek, több-kevesebb sikerrel.


ugyan nem életem szerelmét keresem, de azért mégse állok össze akárkivel a szex miatt. nem kell, hogy kigyúrt állat legyen és olyan sármos, mint valami brad pitt, de azért nézzen ki valahogy. ezt inkább arra értem, hogy legyen kiállása és normális, ízléses stílusa, ne ilyen fuxokkal telepakolt vidéki diszkós. nem kell, hogy öltönyben járjon vagy drága, márkás ruhákban, tényleg csak annyi, hogy legyen ízlése öltözködésben, zenében, filmekben stb egyaránt.

szerintem én se nézek ki rosszul és adok magamra, szóval mackónacis pocakos törpékkel nem fogok összeállni. ezen kívül tényleg csak annyi az elvárásom, hogy legyen humora, legyen értelmes és jól érezzük magunkat együtt. nem hiszem, hogy ez a 3 olyan nagyon irreális elvárás lenne, pláne, hogy ezeken én is tudom nyújtani neki. meg ugye legyen jó a szex.. de nem érdekel, hogy van-e autója vagy mennyit keres.


általában tinderen ismerkedem és akiket jobbra húzok, azokkal 95%-ban van is matchem, szóval nem arról van szó, hogy én ne jönnék be a férfiaknak. egyszerűen az a gond, hogy szánalmas a felhozatal, a legtöbbet csak kapásból kiikszelem, annyira taszítóak, buták, bénák, unalmasak. akikkel meg elkezdek beszélni, azok közül a legtöbbről kiderül, hogy szörnyen buták vagy bénák. kb fél év alatt 1 olyan fiú volt, aki ezt a minimális lécet meg tudta ugrani.


tényleg annyira extra dolgokat kérnék? más szerint is ennyire siralmas a felhozatal férfiak/fiúk terén? lehet, rossz helyen keresgélek, de máshol egyszerűen nem lehet. és ez még csak 'semmi komoly' szexkapcsolat, egy rendes kapcsolatnál azért ezeken kívül még csomó más számít (megbízhatóság stb.)



2016. dec. 13. 19:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
#24 vagyok. Az igaz hogy általában egyből meg akarnak dugni de azért az értelmesebbek közül akad aki kibír legalább 2-3 hónapot, főleg ha nem sűrűn találkoztok hanem mondjuk általában online tartjátok a kapcsolatot, aztán annyi idő alatt már talán megtudhatsz annyit az illetőről hogy könnyebben eldöntsed hagynád-e hogy megdugjon. Olyanokkal próbálj meg sokat beszélgetni akikről nem süt hogy rögtön csak és kizárólag dugni szeretnének veled (ezt azért gondolom valamennyire megérzik a nők), úgy nagyobb eséllyel lehet elég időd jobban összebarátkozni az illetővel mielőtt bármi történne. A szórakozóhelyeket szerintem felejtsed el, legalább is a discokat, szerintem ott nem igen lehet normálisan beszélgetni, akkor már inkább valami pub vagy az utca esetleg net.
2016. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

A bizalmas szóbeli megnyilvánulás során elfogadható a "hagy" szó ebben az esetben tekintve hogy tegeződünk habár nem tudom azt is minek

Ki vagy égetve még mindig

2016. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos
2016. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Inkább az te nem vagy megfelelő a jobb pasiknak.
2016. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatot találni nem nehéz. Mondom ezt "nem fullos, öreg", de azért igényes nőként. Nagyon sokat írsz a lelki dolgokról. Ebből gondolom, hogy nem szexkapcsolatra vágysz, inkább társra.
2016. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

#31 igazad van, csak hát tényleg ezt sem olyan egyszerű összehozni, eddig 1x történt ilyen, hogy neten megismerkedtem valakivel nem kifejezetten kapcsolat vagy szex céljából, csak úgy jól kijöttünk, elég hasonlóak voltunk, aztán mikor találkoztunk, elég jól sikerültek a dolgok. bár sajnos egy idő után ő többet akart, mint én.. igazából most is van egy ilyen srác, akivel elég régóta beszélünk kisebb-nagyobb rendszerességgel és tudom, hogy szimpatikusak vagyunk egymás számára, csak félek, hogy ennél meg megint az lenne, hogy ő többet akar, nem csak ilyen laza kapcsolatot, amire most nekem energiám lenne. dehát ki tudja..


#34 megfelelő vagyok, ne aggódj. ha elolvastad volna, inkább az a gond, hogy nincsenek 'jobb pasik', illetve hiába jó pasi külsőre az illető, ha síkhülye. mint már írtam, 95%-ban van matchem azokkal, akiket jobbra húzok. aztán ki tudja, lehet, hogy a maradék 1-2 ember között lenne életem szerelme.. haha


#35 nem vágyom társra, de az igaz, hogy lehet, hogy túl nagy hangsúlyt fektetek a lelki részére, de ez azért van, mert úgy tapasztaltam, hogy a szex is azokkal a legjobb, akikkel vannak bennünk közös dolgok. ők jobban ráéreznek, hogy mi kell nekem, én is jobban ráérzek, hogy ők mit szeretnek, hasonlóak a határaink és a fantáziánk. legalábbis eddig én ezt tapasztaltam, de azért nem feküdtem le olyan túl sok férfival.

2016. dec. 16. 18:11
 37/44 anonim ***** válasza:
Ezzel a lekezelő stílussal nem csoda, hogy nem találsz senkit. Ahogy olvasom a soraid, valahogy az az érzésem támad, hogy igazából saját magaddal nem vagy megelégedve, ezt pedig a férfiakra vetíted ki. Minden férfi buta, vagy béna, vagy ilyen vagy olyan... Biztos, hogy nem benned van a hiba? Ne fáradj, ne írj választ, csak picit nézz jobban magadba.
2016. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a hülye emberek nem veszik észre egymást a buszon, metrón, munkahelyen, suliban, illetve sehol, ahol hús-vér emberekkel lehet beszélni, hanem itt rinyálnak hogy egyedül vannak! Pedig 100-ból, 100-%-os vagyok! Akkor csak nem ha mindenki tojik rájuk!?

Vagy én tévednék?

2016. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
na,találtál már dugópajtit? én benne lennék egy ilyen laza dologban.egy kávéra összefutunk?
2016. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

#37 lehet, hogy itt most lekezelőnek tűnök neked, de ismerkedésnél nem vagyok az. nem mondtam, hogy minden férfi buta meg gáz, csak annyit kérdeztem, hogy vajon túl nagyok-e az igényeim vagy másnak is nagyítóval kell keresnie a normális férfiakat. hidd el, sokat gondolkodtam, hogy bennem van-e a hiba, még másokat is megkérdeztem, mondják meg, mi lehet a baj, de semmi. tényleg túl nagyok az elvárásaim ezek szerint vagy csak teljesen máshol vannak a nekem való férfiak. magamba néztem. nincs bűntudatom.



#38 hát erre most mit mondjak? szokott olyan lenni, hogy próbálnak velem ismerkedni férfiak itt-ott, de egyik sem volt az esetem. és most ezt nem csak arra értem, hogy nem néztek ki jól. de a normálisabb férfiak nem nagyon szólítanak le idegen nőket csak úgy az utcán. ilyet vagy csak azok tesznek, akik full egoisták vagy azok, akiknek már tök mindegy és nincs semmi vesztenivalójuk. egy férfinek gondolom sok nő tetszik külsőre nap mint nap, nem mehet oda mindhez, hogy ismerkedjenek meg. az ismerősi köröm meg hát.. mondjuk úgy, hogy nem sok olyan pasi van benne, akivel bármi is lehetne.


#39 köszi az érdeklődést, most épp alakul valami. DE. egyszerűen ő sem olyan, aki különösebben érdekelne, egyszerűen nem érzem azt a nagy motivációt meg izgalmat, hogy találkozzak vele. nem hoz nagyon lázba, na.

2016. dec. 18. 17:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!