Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit szólnátok erre? Elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok erre? Elfogadnatok?

Figyelt kérdés

A párom nem tudja, h mivel lepjen meg, nyíltan elem állt es mondta, h semmi ötlete nincs, majd feldobta, h mit szólnék hozza, ha vmi vibratort v ilyesmit venne nekem, ot nem zavarna, ha egyuttleteink alatt hasznalnam.

Semmi gond a szexuális eletunkkel, o csak nekem akarja, h meg jobb legyen.

Szerintetek ha elfogadom ezt az ajándék lehetőséget, nem olyan, mintha nem volnék vele megelégedve?

En nem akarom ot megbántani, mert nekem szupi vele a szex. :)

De o ezt teljesen komolyan mondta csakis azert h nekem ne csak jo, hanem jobb legyen.

Régóta házasok vagyunk, van gyerekünk is, minden okés.

Ti mit tennetek?



2016. dec. 21. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő találta ki, akkor nyugodtan elfogadhatod, nem fog megbántódni.
2016. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy ma munkából hazaért, mutatott is párat, h szimpi e valamelyik, de en zavaromban csak nevettem, o meg hajtogatta, h o ezt komolyan mondta es nézzem meg akkor en, h mi tetszene..
2016. dec. 21. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy saját maga miatt szeretné, hogy használd aktus közben. Jól adta elő, az kétségtelen. De hogy válaszoljak, ha van kedved használni, fogadd el! Csak ne tegye a fa alá, mert az lesz az első, amit kiszúr a gyerek. :-)
2016. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy erted, h saját maga miatt? Neem, biztos vagyok benne, h nem lenne olyan dili, h a fa ala tegye... :) nagyon diszkrét ilyen téren.
2016. dec. 21. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy a férjed számára izgató lenne, ha használnád. De végül is mindegy. Érezzétek jól magatokat, az a lényeg!
2016. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami. :)
2016. dec. 21. 16:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket es a privatokat is! :)
2016. dec. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!