Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsőre vicces kérdésnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre vicces kérdésnek látszódhat, de teljesen komoly! Ti elmennétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy a szemembe ment a sperma!Igen,bármennyire is nevetsége!A baj az,hogy azóta véraláfutásos és egy kicsit fáj is.Négy nap telt el az eset óta és olyan érzés mint amikor egy bogár belerepül.Lehetséges hogy az miatt fáj?Esetleg járt már valaki így?Trollok kíméljenek!

2016. dec. 22. 23:28
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira fáj, akkor én elmennék orvoshoz, mert az ember sosem tudhatja, mi lehet valójában a gond.
2016. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Ki van száradva mert a sperma lúgos kémhatású... Borogasd pár napig kamillateás kendővel és ovakodj attól hogy erős fénybe nèzz (nap, tv, monitor, lámpa, telefon stb)
2016. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
én elmennék, bár nem tudom hogy hogy adnám elő az orvosnak:D
2016. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
95%

Paciens: Jónapot kívánok doktor úr!

Doktor: Mondja mi a gondja!

Paciens: a sperma belefröccsent a szemembe

2016. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Marha vicces vagy 4-es!Büszke lehetsz magadra!Őstulok!Direkt kértem hogy a bunkó megjegyzéseket kerüljétek!Persze akinek nulla az IQ-ja nem érti...

Többieknek köszönöm!El fogok menni dokihoz,nyilván nem ezt fogom mondani mint ez az idióta itt!A kamillát most kipróbálom.

2016. dec. 22. 23:41
 6/52 anonim ***** válasza:
88%
akkor mit mondasz???? jonapot doktor ur a kéjjfröccs belement a szemembe?????? vagy mi????
2016. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
89%
a ge cire nincs ráírva hogy ha szembe kerül azonnal forduljon orvoshoz :D de az viszont igen hogy gyermekektöl távoltartondó :D
2016. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Idióták társasága...Tisztelet a kivételnek!
2016. dec. 22. 23:55
 9/52 anonim ***** válasza:
92%
Kénytelen leszel elmondani, hogy mi a baj másképp nem tudja mit keressen... És, akkor ha ott marad a szemedben esetleg kikel...
2016. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
90%
kikel a sok milliárd kis gyerek a szemedböl mint a férgecskék :D sok pelust kell venned :D
2016. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!