Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a nőknek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek amikor elélveznek a szájukban?

Figyelt kérdés

Engem az érdekel, hogy ha pontosan letudnák írni, hogy milyen érzés az amikor a partneretek elmennek a szátokban!

Általában első ilyen alkalommal elég heves ez a dolog és elég nagy izgalmi állapotban van mindkét fél szóval gondolom nem kevés anyag megy belétek és arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már kellemetlen helyzet ilyenkor?

Szóval volt olyan, hogy rendesen megküldte a lány száját?

Nem akarok barbár lenni csak velem volt úgy, hogy rendesen sajnáltam a csajt amikor elmentem a szájában!

Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor spriccel vagy folyik?



2016. dec. 26. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De jó lenne megint egy ilyet átélni :) F
2017. márc. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Bezzeg az én barátnőm már be sem akarja kapni, nem hogy a szájába élvezhessek... váltanom kéne?
2017. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Koltoi kerdes... 😂
2017. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Még nemfogsz, mert félsz, hogy nem lesz más. Aztán majd jön más, de akkor meg már túlságoan ragaszkodsz hozzá. Eltelik újabb pár év és talán akkor végre jön valaki, aki úgy leszop, hogy fel sem bírsz állni. Na akkor jön majd az igazi dilemma, hogy le akarod-e passzolni a jelenlegi barátnődet.
2017. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!