Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 70KG vagyok, mennyi lenne...

Ha 70KG vagyok, mennyi lenne az ideális mennyiség?

Figyelt kérdés
Tömegnövelőből, dextrózból, kreatinból?

2015. dec. 7. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőben van dextróz, inkább fehérje + dextróz, kreatin meg nem kell. Meg amúgy is kevés az info. Az se mindegy hogy 150 centis vagy vagy 2 méter a 70 kilóhoz.
2015. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
185cm
2015. dec. 7. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőtől nem nagyon szedsz fel tömeget, első sorban étrend a fontos. Az fogja meghatározni, a kinézetedet a makrok a fontosak. Étrend+tömegnövelő az úgy fsza, de csak sima tömegnővel pénz kidobás.
2015. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenáron próbálom elérni a minimum 76kg-ot, de nem megy. Pár hónapja edzem már, de fél kg változás sincs, és már úgy elkeserített ez, hogy most kipróbálok ezeket, mint utolsó lehetőség. Ha kemény edzés, zabálás ellenére ezek sem fognak adni semmit, akkor végleg beletörődöm abba, hogy 70kg vagyok. Aktívan K-1 ezek, amiben jól jön néha hogy nem kell olyan nagy súlyt mozgatni. De 10kg igazán jó lenne, hogy tovább tudjak jutni.
2015. dec. 7. 14:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek után már csak a személyi edző keresése fog segíteni talán.
2015. dec. 7. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ch-t eszel meg? Ha eddig kettővel próbáltad, akkor legyen 3 ha három nem legyen 4. Olyan nincs, hogy nincs!
2015. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kalória pluszban vagy akkor hízol. Ezek szerint nem vagy. Egyél többet, sokkal.
2015. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!