Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyvárosban tömegközlekedésen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyvárosban tömegközlekedésen mennyire gyakori a szándékos tapizás?

Figyelt kérdés
hogyan szoktátok lerendezni? történt már veletek hasonló?

2016. dec. 30. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Boldogult lánykoromban a 4-es 6-oson tapizott le egy pasi. Egy fájdalmas alsó madárfogás volt a jutalma.
2016. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hetente párszor bele lehet futni,nyáron többször.

Mindig diszkréten próbálom intézni kerülve a feltűnést.

Kis tapizással nem is foglalkozom,csak ha szemtelen.

2016. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Engem még sose kezdtek el lányok taperolni, fogalmam sincs hogy reagálnám le.

Igaz, férfi vagyok.

2016. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Elég sűrűn előfordult már velem is, metrón, villamoson.


35/N

2016. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Engem is tapiztak tömegközlekedési jármüvőn elmondom nagyon zsufolt volt a vonaton nekiszoritott egy férfi a testével a vonat falához mozdulni nem birtam és a kezével benyult a polom alá és utána a meltartom alatt a melleimet markolta meg elég eröszakosan azt hitem letépi a melleimet hirtelen fékezet a vonat igy let vége a tapizásnak .
2017. jan. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

A cigók szeretik taperolni a magyar csajokat, hogy vágnám le a kezét mindnek kisbaltával.

Egyébként férfiként engem többször is homár tapogatott Budapesten (metrópótló buszon, illetve a 4-6oson). Gyakorlatilag rögtön ütöttem válaszként, aztán kivágtam az illetőt az ajtón, miközben elküldtem anyjába.

2017. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Engem még sose tapiztak le. :)))D

16/F

2017. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jut egy történet, muszáj megosztanom veletek!


Ez a 20-as buszon történt (Bp), elég régen.

Tumultus volt a buszon, amikor már felszálltam, akkor ott volt a tömegbe az apuka a kb. 5éves kisfiával.

Egy nagyobb popsival rendelkező hölgy addig tolta oda a fenekét, míg nem a kis srác megunta, és jókorát harapott a nő hátsó felébe, aki megfordulva visszakézből hatalmas sallert adott az apukának.

Eltelt vagy 10 perc mire ordibálások közepette kiderült a turpisság :D

2017. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!