Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történne, ha a nők egy nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne, ha a nők egy nap úgy ébrednének hogy tudnak olvasni a férfiak gondolataiban?

Figyelt kérdés

Ez csak egy elvi feltételezés. Tegyük fel, hogy egy nap világszerte minden lány meg nő arra ébred, hogy mindent lát, amire a közelükben élő fiúk, férfiak éppen gondolnak.


Mennyi idő alatt derülne ez ki, kerülne be a hírekbe? Kutatnák, hogy miért történt, keresnék az ellenszert?


Örülnének ennek a nők vagy sem?


Milyen hatással lenne ez a szexuális kapcsolatokra, társkeresésre? Netes társkeresés elterjedne jobban, mert ott nincs lehetőség ilyen "gondolatolvasásra"? Vagy éppen, hogy nem keresnének a nők interneten társat, mert élőben nagyobb biztonságban éreznék magukat, ha látják a másik gondolatait?


Szexuális fétisekkel mi lenne? Mit szólnának a nők, ha megtudnák, hogy a férfi ismerőseiknek milyen vágyaik vannak? A férfiak hogy élnék ezt meg?


Szerintetek érdekes regényt lehetne ebből az ötletből írni?



#mi-lenne-ha
2016. dec. 30. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:47


Az lehet látod... Mondjuk én èlveznèm mert egyre kevesebb pasi jutna puncihoz talán... A nők is èszlelnèk végre hogy nincs tökéletes pasi szóval szerintem helyreállna a rend amit a páwák meg a homik elcsesztek :)

2016. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

hát biztos, hogy rossz lenne nekünk. ha ez lenne, akkor női politikusok, vezetők előnybe kerülnének a férfiakkal szemben, oktatásban egy szóbeli vizsgán nem lehetne a vizsgáztató tanár férfi, bíróságon női bírók bármelyik férfit elítélhetnék, stb.


értékes, bizalmas információkat nem lehetne férfiakra bízni egyáltalán.

2016. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Dr.Spleen. A szerény véleményem, hogy ez az oldal a társadalom igen kis szegmensét reprezentálja. Az élet egészen más. Nagyon sok nő van, aki be sem regel ide, mert nem a neten éli az életét. Engem is csak az unalom sodort ide. Nem, sosem szeretném senki gondolatait ismerni, mivel nem vagyok irányításmániás. Senkit sem változtatnék meg. Vagy elfogadom a személyiségét, ahogy van, vagy nem barátkozom vele.
2016. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ritka unalmas.lenne a vilag ...

Hol megismeres izgalma ?

2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Aznap sok kapcsolat menne tönkre de sok új is szuletne egészen másnap reggelig.
2016. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Abból hatalmas botrány lenne...az összes lány megtudná, hogy kivertem már rá például. Csak az osztályból 10 lányra minimum hokiztam már, elég kellemetlen lenne, ha megtudnák..:D
2017. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Azt hiszem egy-két nő megrémülne az igazságtól amivel szembesülnének, folyamatosan csak azt hallaná ki ,hogy ki mit csinálna vele ,nem lenne olyan vicces.

Amúgy van egy ilyen film Mel Gibsonnal.

Igaz ott fordított a helyzet, ott a pasi hallja meg a nők gondolatait.

- MI kell a nőnek a címe.

2017. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Totális Világ katasztrófa!

Összeomlások, meglepetések, sok szex, válás, szakítás, hiszti, új kapcsolatok hada, sok prosti rács mögött, esetleg pár öngyilkosság, gyilkosság, elmebaj, ordítás, sírás, kacagás, ilyesmik..

2017. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-kerdesek__8367854-egy-elmeleti-kerdes
2017. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Levágnák a pö..ünket álmunkban és megetetnék velünk.
2017. jan. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!