Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha lenne egy barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lenne egy barátnőtök, akibe állítólag szerelmesek vagytok, terhet jelentene-e nektek szex után (miután ti elmentetek) kielégíteni őt kézzel/szájjal?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha ez szájjal egy negyed órás "procedúra" lenne, kézzel még tovább tartana, és pl 10 szeretkezésből 7X kellene csinálnotok.
2017. jan. 3. 21:43
1 2 3 4
 1/33 RRR ***** válasza:
96%

dehogy is,imádnám nyalni

előtte és utána is megtenném!!!!

2017. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

Erre én is kíváncsi vagyok! Kérdező, te arra gondolsz, hogy a lány szex közben nem tud elmenni, és ezért szükséges az utólagos kielégítés? Mert nálam pont ez a helyzet, és a barátom csak néha elégít ki engem is. :|

20N

2017. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Sokkal fontosabb az ő öröme, mint az enyém.


23/F

2017. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem a kérdést....az is öröm amikor a nejem élvez...nyalni meg mindig finom dolog. sajnos szerintem nálatok vmi komolyabb probléma van emögött. a srác vagy hihetetlenül önző vagy valójában nem kíván téged.
2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

én is pont úgy vagyok mint a #2-es mondani mindig mondja hogy nekem akar örömet szerezni de az az igazság 5ből talán 1szer csinálja utána nekem is. szerintem kényelmes elmenni és ezzel lezártnak tekinteni a szexet


22L

2017. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, pontosan erre gondolok. Nálunk is el-el maradoztak ezek az alkalmak,amikor csinálta akkor láttam rajta hogy unja,szinte bealszik, nincs közben simogatás,puszi,semmi kontakt (pedig ha ő van orgazmus közelben én mindig simogatom, és éreztetem vele,hogy szeretem),így én is mindig nehezen tudtam elmenni, mert úgy éreztem,hogy "sietnem kell". Most már ott tartunk hogy szinte sosem csinálja nekem utána - bár részben ez azért is van, mert néha én mondtam neki magamtól, hogy most ne csinálja,mert nem szerettem volna ha unja, de ő is elég sokszor visszautasított amikor kértem- most pedig kibújt a szög a zsákból, megmondta kerek-perec hogy neki ez nyűg.
2017. jan. 3. 21:52
 7/33 RRR ***** válasza:
83%

6!

hogy neked ,mekkora egy barom barátod(?) van

1#

2017. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, második válaszoló vagyok! Pont az a helyzet velem is, mint veled! Én addig szoktam szopni, amíg el nem megy, vagy legalábbis szex előtt így izgalom. Ő szex közben még el is megy (meg néha előtte is), én meg csak ritkán kapom vissza. Elég szar. Ráadásul amikor nyal nagy ritkán (ahogy te is írod), úgy érzem, sietni kell. Legutóbb úgy csinálta, hogy fájt. Mondtam neki, hogy ne nyomja rá annyira a nyelvét, mert ez így fáj. Kiakadt, hogy akkor mégis hogy csinálja?! Szívem szerint azt mondtam, volna, hogy "ha így állsz hozzá, inkább sehogy, ba***meg!". Sírni tudtam volna. Aztán óvatosabb volt, de állandóan azt érzem, hogy unja magát közben. Persze, így aztán alig sikerült elmenni.
2017. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
csodás párjaitok vannak, annyi mindent kaptok tőlük az életben (mit is?)
2017. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként miért nem csináljátok azt, hogy addig nem engeditek elélvezni a pasit, amíg ti el nem élveztetek?


23/F

2017. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!