Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha lenne egy barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha lenne egy barátnőtök, akibe állítólag szerelmesek vagytok, terhet jelentene-e nektek szex után (miután ti elmentetek) kielégíteni őt kézzel/szájjal?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha ez szájjal egy negyed órás "procedúra" lenne, kézzel még tovább tartana, és pl 10 szeretkezésből 7X kellene csinálnotok.
2017. jan. 3. 21:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

#19es nálunk a segédeszközök sem váltak be. nem vagyok képes elmenni ha a pasi bennem mozog csak ha ujjal +nyelvvel kényeztet de ilyenkor olyan érzése van az embernek mintha teher lenne hogy szex után őt még ki kell pluszban elégíteni. szerintem ezért nem csinálják a pasik.


#20as ezen besírtam :D :D :D

2017. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
hát beszerezhettek egy jó vibrátort is, az nem annyira fárasztó a pasinak és nagyon hatásos tud lenni (én szeretek nyalni, de hosszú és fárasztó lehet és ha picit hibázik az ember, kizökkentek a ritmusból. Vibrátor ezzel szemben nagyon jó és élvezem használni)
2017. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Csibedli válasza:
100%
A helyzet az, hogy nyalni szeretkezés előtt kell, és így a nő szeretkezés közben is el tud élvezni, és ilyenkor akció előtt még a pasi is aktív, és nem alszik bele a dologba. Ennyi. Csak próbáljátok ki!
2017. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
51%

és mi van ha a csaj nem tud elmenni szex közben hiába nyalják előtte csak akkor ha kizárólag azt csinálja neki a pasi???

én így vagyok vele és szerintem sok másik nőtársam is.

nyalhat a pasi 3 órán keresztül is szex előtt nem fogok tudni elélvezni attól hogy bennem van

2017. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

utána nem lenne olyan jó....


inkább előtte kinyalnám ahányszor csak akarja...


akár úgy is, ha ő már nem akar engem izgatni, miután én kinyaltam...

2017. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha a nő nem tud elmenni akkor nem tudom sikerként megélni a szexet, szóval ha szex közben nem képes rá akkor alap dolog hogy kézzel/szájjal eljuttatom a csúcsra. Kapcsolatnál meg pláne alap, mivel kölcsönösségen alapul a szex ha az ember nem viszonozna akkor nem lenne hosszútávú a dolog... 26/F
2017. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a nő az első. Nálam ez az alap. Ha szájzárat kapnék a sok nyalástol, akkor sem tudnék azzal a tudattal kielégülni,hogy neki nem volt jó. Szerintem az amikor a nőnek orgazmusa van minimum akkora élvezet nekem ,mint neki.
2017. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 hannibalking ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem teher most sem de nem is lenne. Én addig nem is akarok elmenni ameddig legalább két orgazmust össze nem hoztam a szebbik felemnek. Tény hogy fél óra szex után mindketten kifulladunk azért a tempótól, de ha ezzel szembesülnék akkor is ezerszer inkább nyalnám meg ujjaznám (főleg hogy imádon is).


Én már csak azt nem értem ha mindenben ennyire áldozatkész meg odaadó akkor ebben miért nem. Bocs, most a primitív férfi ösztönállat fog szólni belőlem, de ameddig nedves a p#nci addig nem szállunk le róla (mi férfiak en bloc) és nem értem hogy ez nála miért nem működik. Értem én hogy fáradság de ugyan már. Egy jó kéztechnikaval 10 perc alatt össze lehet hozni egy orgazmust ha nem kettőt, ha neked még a nyálas is 10 perc akkor meg főleg. Én barátnőm esetében inkább beszélnék másnap úgy mint aki be van b#szva a nyelvizomláztól minthogy kielégítetlen maradjon. Így is furdal a lelkiismeret ha tízből kétszer nem ő megy el hamarabb. Bántja a méltóságomat hogy nem tudok neki teljes körűen örömet okozni.


Hány évesek vagytok? Dolgozik esetleg valami olyat ami kifullasztja annyira hogy nyűggé legyen ez az egész dolog? Vagy csak simán tohonya. Történt valami ami megronthatta a hozzáállását a dologhoz? Beszélgettétek esetleg részletesen ebben a témakörben? Az sokat elárulhat a hozzáállásról.

Teljesen jogosan olvastad amúgy be neki hogy a szex egy kapcsolatban nem arról szól hogy addig reszeltek amíg neki jó legyen az 5 vagy 25 oerc aztán konyec firma.

2017. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%
Szerezzetek be 1 házibarátot szerintem :)
2017. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Csikló izgatással mi a helyzet? Az sokat segíthet az orgazmuson. Viszont! Szerintem egy kapcsolat a kölcsönösségen is alapul. És igenis a férfinek is akarnia kéne meg tennie azért hogy a barátnője elélvezzen. A szex az az értelmek kimutatása,öröm szerzés... És egyáltalán nem egyoldalú. Igenis mind két félnek joga van élvezni. Szerintem ezt le kell ülni és kerek perec megtárgyalni... Ennyi! Ha pedig nem működik... Akkor a kapcsolatnak bocsánat hogy ezt mondom de semmi alapja... Persze a szex nem minden. De igenis kell. Ez a nem csinálok semmit de te mindent tegyél meg kategória... Egy vicc. Ilyenekből lesznek az iszákos elhízott férfiak,akik állandóan szóval és akár fizikailag is bántják a feleségük és a 4 gyerekük... Emelett még hűtlenek is..
2019. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!