Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, leírnátok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leírnátok hogyan kényeztetitek a párotok nemiszervét orális szex kozben?

Figyelt kérdés

Golyókkal játszotok? Csak a végét kapjátok be? Sok nyállal? Mi a trükkötök?:)

Részletes leírás nagyon jo lenne. Köszi.

30f


2017. jan. 9. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Èn úgy szoktam, hogy bekapom a makkjàt és elkezdem szívni, mikøzben a nylevemmel simogatom a makkot.

Azt is szoktam, hogy körbetekerem a nyelvem a makkja alatt, ott nagyon èrzékeny neki. Meg van hogy úgy nyalom mint egy nyalókát :)

A gòlyókat ès imádom kényeztetni, közben kèzzel verem neki.

2017. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Wooooow....igazan szerencsés a partnered:))

Ez mar igazi művészet:)

2017. jan. 9. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
2%

Nem, nem az.

És amúgy: játszatok, nem pedig játszotok.

2017. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Mikor a hülye okoskodik... Nincs ennél szebb a világon...
2017. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lasssan lentről felfelé nyalogatom, majd vissza.Egy pár ilyen alkalom után (amikor nem számít rá) hirtelen bekapom és megszívom a makkot. A vadság és a lassabb tempó váltakozik. Kezemet is használom és oersze jó bő nyállal.
2017. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek 4-es hozzászóló!
2017. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Erre akarod kiverni? :D Kis huncut...


Viccet félretéve.


Én imádok szopni. Mivel ilyenkor birtokba veszem a legbecsesebb szervét a páromnak, és ezt persze nagyon szereti is. :)

Általában én kezdeményezem, van, hogy csak úgy spontán egy fárasztó napja után rácuppanok. :)

Mindig igyekszem a változatosságra törekedni.

De mindig bő nyállal.

Van amikor a kezem is használom, van amikor nem.

A tempó is változó. :)

A nyelvemmel játszok. Körkörösen, hosszában cirógatom. A makkra nagy hangsúlyt fektetve. Közben szeretek a szemébe nézni. :) Azt is szereti ha finoman harapdálom, ami azért a legtöbb férfinek nem jön be. :)

Mélytorkozni is szoktam.

És mindig nagyokat nyög, tehát tudom, hogy élvezi. :) Van, amikor duplázunk, és a számba élvezés után folytatom, és megint elélvez egy idő után. :)

Persze, van, hogy nem a számba megy el.

A golyócskákat is szoktam nyalogatni, simogatni, bekapom, szívom... :) És közben mondjuk ki is verem neki.

A fő a változatosság. :)


21L

2017. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 szerencsés párod van :3
2017. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én úgy csinálom neki, hogy bekapom és ki-be-ki-be. Ismételten.


18/L

2017. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!