Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha vizsga előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha vizsga előtt nagyon sokszor kiverem?

Figyelt kérdés

Lehet ez a stressztől?

Máskor is kiszoktam majdnem minden nap, de nem érzek olyan nagy késztetést rá, persze ha látok egy jó csajt nyilván. Most meg tanulok aztán kiverem, megint nekiállok tanulni utána megint úgy érzem ki kell.

Lehet ez is ilyen pótcselekvés, mint pl tudom hogy aki dohányzik és, ideges akkor egyből rágyújt.

24 F



2017. jan. 17. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
vizsga drukk..
2017. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vizsgadrukk..
2017. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok én is, stresszehelyzetben ki szoktam verni.
2017. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
feszültség levezetése. teljesen normális, ahogy írod neked kb olyan, mint a dohányzás. velem is van ilyen vizsgák előtt, hogy sokat maszturbálok, bár én lány vagyok.
2017. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gond, pl Wall Street farkasában is mindig kiverte elvileg még segít is h jó legyen a teljesítményed
2017. jan. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!