Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Ma voltam KRESZ vizsgán. Sajnos nem sikerült. Viszont ami nagyban közrejátszhatott az az ott dolgozó emberek hozzáállása és stílusa. Kezdődött azzal, hogy mivel első alkalmam volt megkérdeztem a legközelebbi ablakban hogy merre van a vizsgaterem. Nem az történt hogy szépen megmutatta volna hanem borzasztó stílusban leordított hogy ott a tábla ki van írva. (Ott volt kb. 15 féle kis tábla, nem tudtam nekem melyikhez kell mennem).

Aztán jött a vizsgarésze. A vizsgabiztos is hihetetlenül lekezelően, durván beszélt az emberekkel, én konkrétan remegő lábakkal ültem oda a számítógéphez. Mivel nem lett meg, ezért rögtön az előbb említett ablaknál kértem is új időpontot valamint befizettem hozzá a pénzt. Itt is leordított ezúttal egy másik hölgy, mert olyan halkan beszélt hogy nem értettem mit mond és vissza kellett kérdeznem.

Összegzésképpen nem azzal van a bajom hogy nem mentem át a vizsgán, mert hát van ilyen, de az ott lévő emberek amilyen viselkedést tanúsítottak, hát ahhoz nem tudok mit hozzáfűzni. Tehát szerintem az NEM NORMÁLIS, hogy úgy bánnak az amúgy is stresszben lévő vizsgázóval, hogy az remegő lábakkal menjem a számítógéphez. Mit gondoltok?



2016. szept. 15. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Amikor, és ahol vizsgáztam, ott normálisan viselkedtek az alkalmazottak, a vizsgateremben lévő hölgy (vizsgabiztos) is normálisan elmondta a kis mondókáját, nem játszotta túl a szerepét.

Viszont, ha nálad ez másképpen zajlott, nem igen tudsz ellene tenni semmit.

A tényleges vizsgán csak te vagy és a számítógép, nem hiszem, hogy a vizsgabiztos stílusa miatt nem mentek a válaszok, ha előtte fel is zaklattak egy tesztet akkor is ki lehet tölteni. A forgalmi vizsgán sokkal több zavaró tényező lehet, és ott egyetlen hibával is el lehet bukni.

2016. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj én a vizsgán 8 perc alatt 1. ként kész lettem, ha sokat gyakorlod és logikusan gondolkodsz akkor sikerülnie kell. Hozzátartozik az is, hogy a gyakorló kérdések 70% kb. a vizsgán is előfordulhat a maradék 30 az meg bármi lehet, nálam kb. így volt. Legközelebb úgy menj oda, hogy szard le őket, és csak ezzel foglalkozz. Hidd el fog még remegni a lábad, majd a forgalmin.
2016. szept. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

naponta ötvenen kérdezik meg a nyílvánvalót, ha elolvasná a versenyző a táblát, akkor persze, hogy ideges..


-ha valaki feszült, ordít, annak több oka islehet: baromi rossz nevelést kapott, és még nem vágta pofán senki..otthon ez a stílus, így él..sőt, a többiek is ilyenek, hiába is mennél panaszra.

-ha nő, akkor pont elhagyta a férje valami cafkáért, naná hogy utál mindenkit..

-ha pasi, akkor valószínű most tudta meg, hogy más is rájár az asszonyra..esetleg kevesellte a havi jattot..

-de legyen bárki is, régóta nem volt orgazmusa..ez igen feszültté teszi az embert, mert a tesztoszteron szétfeszíti..


ezek ellen tehetetlen vagy. ők vannak nyerő pozícióban.

2016. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát engem pont nem érdekel hogy kivel mi történt, senkinek nincs joga ahhoz hogy olyan stresszhelyzetbe hozza a másikat, hogy gondolkozni is alig tudjon. Amúgy az itteniek mind mondják hogy "idegbetegek" dolgoznak ott
2016. szept. 15. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A közlekedésben is lesznek, akik bunkók, meg ordibálnak veled, akkor is el fogod felejteni a KRESZt idegességedben? Ne keress kifogásokat, nem segít, és nincs értelme. Nem mondom, hogy normális az, ahogy ott bántak veled, de ez egy ilyen világ, ebben kell boldogulni. A legközelebbi alkalomra tanuld meg a KRESZt úgy, hogy álmodból felkeltve, egy éhséglázadással kombinált légiriadó közepén is tudd, és akkor nem lesz baj.
2016. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom félreértettetek. Nem azért buktam meg mert úgy viselkedtek velem. Nem ezt mondtam. A kérdésem arra irányult hogy mennyire elfogadható ez hogy így bánnak az emberrel
2016. szept. 15. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyire elfogadható?

Mit tudsz tenni ellene?

Semmit.

Nyugtázod, hogy ott is vannak bunkók, és túllépsz rajtuk

2016. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sejtésem szerint fiatal és valamennyire privilegizált környezetben szocializálódott ember lehetsz, ha ezen megütközöl. Az emberek sokfélék. Vannak köztük megkeseredett, udvariatlan, bunkó emberek is. Ha ez nem tetszik, és tenni szeretnél valamit ellene, akkor kövesd Gandhi tanácsát: légy a változás a világban, amit látni szeretnél. Azaz legyél kedves az emberekhez. A saját lelki békédnek mindenképp jobb lesz, meg egy icipicit a világnak is.
2016. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam pótvizsgán, meglett 70 ponttal. Másik vizsgabiztos volt bent, jó kedve volt, poénkodott, szóval teljesen jó hangulatban telt el a vizsga. Csak gondoltam leírom.
2016. szept. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!