Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sos! A barátomnak én leszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! A barátomnak én leszek az első és a napokban szeretnénk lefeküdni. Én mit tudnék tenni érte, hogy kevésbé legyen gátlásos? 18/L

Figyelt kérdés
Ami azt illeti, barátom kicsit félénk meg ilyenek. Én vagyok az első barátnője és velem is fog lefeküdni először, amire még ezen a héten szeretnénk sort keríteni, mivel mondta, hogy ezt így szeretné. Nekem már előtte voltak kapcsolataim és eddig nála magabiztosabb fiúkkal voltam együtt. Mindenképpen szeretném nála is elérni, hogy legalább előttem ne legyen félénk és emiatt ne izguljon annyira.
2017. jan. 18. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

#1, szövegértelmezés és kultúráltság!


Nekem is volt már szűz barátom (mondjuk én ezt csak az ágyban tudtam neg), nagyon türelmes, kitartó voltam, beleadtam minden tapasztalom. Igaz nála erre szükség is volt, mert az eleje nagyon nehezen ment. Csak ő ekkor már 24 volt (én meg 29). De megérte!

2017. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mantis religiosa ***** válasza:
100%

NE SIESSÉTEK EL A DOLGOT!


Előtte mindenképp pettingeljetek minél több alkalommal, hogy egymás testét, reakcióit megismerjétek, megszokja a saját és a te tested látványát, érintését. Ha már kellően egymásra hangolódtatok, 2-3 hét, akkor érdemes megpróbálni.


Az első alkalom mindenképp nyugodt környezetben legyen, ne legyenek időkorlátok,(este 10-re haza kell érni, mindjárt jönnek anyámék, stb,), vagy egyéb zavaró tényezők,(haverok/szülők a szomszéd szobában, stb.) A feszültség oldására megihattok előtte 1-1 pohár bort is.

2017. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Kizárt dolog mert nem tudom!
2017. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, milyen volt???
2017. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!