Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátomnak én voltam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak én voltam az első komoly kapcsolata, ne is számítsak közös életre? 21/L

Figyelt kérdés

Igazából csak olvasgattam ilyesmiről és elgondolkodtam rajta... Persze nem most szeretnék házasságot, családot stb. viszont én már mindezt vele szeretném majd, amikor eljön az ideje. Beszélgettünk is már ezekről, nyilván közös egyetértésben és hasonló tervekkel. 3 éve vagyunk együtt, előtte komolytalan barátnői voltak, kettő. Eléggé családcentrikus, hűséges típus (most még...?!) Eljegyzésről is volt már szó 1-2 év múlva, bár tényleg csak felvetődött.

Lehetséges, hogy 19 évesen megtalálta élete párját, soha nem lesz kicsapongó és nem akarja majd kiélni magát 30-40 évesen? Létezik ilyen? Vagy teljesen kár erőltetni is? Fogadjam el, hogy együtt vagyunk még pár évig, aztán kereshetek mást?

Kérlek azt meg se említsétek, hogy még úgyis fiatal vagyok, én már tényleg nem szeretnék mást.


2016. dec. 23. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Már majdnem elkezdte racionálisan, logikával megközelíteni a kérdést, hogy mégis mit vársz a válaszoktól, miben befolyásolnák a ti helyzetetek, aztán rájöttem, hogy nő vagy, szóval úgysem értenéd :D
2016. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A válaszoktól a több információt várom a témával kapcsolatban, hogy minél jobban át tudjam értékelni a "problémámat".
2016. dec. 23. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi, hogy ezt írom, de a magadfajta éretlen felfogású csajok miatt bélyegezik meg a nőtársadalmat, mert TÚL SOKAT FANTÁZIÁLTOK NEM LÉTEZŐ DOLGOKON, ahelyett, hogy élveznéd, hogy minden a legtökéletesebben alakul!


Nincs ilyen, hogy majd kiakarja magát élni x év múlva. Ha minden a legjobb a kapcsolatotokban, akkor mégis, mit akarna más nőtől, ha tőled megkap mindent? Gondolkozz már logikusan? Vagy ez ma már egyre nehezebben megy?

2016. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nők... :D

Logika-->


1.) Nincs semmi probléma, a párom megbízható és normális.

2.) Megbeszélem vele, hogy én ezt szeretném továbbra is.

3.) Egyetért és helyesel. Harmónia van.

4.) Szétcseszem az egészet, és olvasgatok a neten, hogy hogyan tehetném.

5.) Találok valami baromságot, amit valami ismeretlen önjelölt szakértő írt.

6.) Elhiszem neki.

7.) Elkezdek aggodalmaskodni, és belelovalom magamat.

8.) Már mindent jelnek veszek, hogy a kapcsolatunk halálra van ítélve.

9.) Kommunikálni a párommal már minek? Inkább véget vetek ennek az egésznek mielőtt még ő teszi meg!

10.) Nő: "Szakítok!" ...

Férfi: "Mi? Mégis miért? Minden rendben megy. Mi történt? Mi bajod?"

Nő: "Ha igazán ismernél, akkor tudnád! Tudom, hogy 15 év múlva megváltozol, és megcsalsz mindenkivel."

Férfi: "Tessék? Megbolondultál?"

Nő: "Olvastam a neten, ahol minden igaz, és minden készpénznek vehető! És gyakorikérdéseken is a tíz válaszoló közül egy azt mondta, hogy így lesz! ... "

Férfi: "Ez mondjuk jó indok, igazad van!"

Nő: "Tudom, különben nem ezt tenném, ha nem így volna."


11.) A kapcsolat (női összeesküvés elméletből, bizalmatlanságból, önbizalom hiányból, kommunikáció hiányból és ostobaságból) sikeresen szétcseszve! Gratulálok, kapitális nagy barom vagy!


Kérlek. NE tedd ezt :)

Ismered a káposztás kő esetét? Ez egy népmese, aminek nagyon gyakran alkalmazható tanulsága van. Kis bunda néven is ismert.

Kérlek szépen olvasd el... Íme: [link]


Jó sztori, bár népies, de bőven van tanulság.

2016. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem 4-es, leírtad a lényeget. Tökéletes jellemzése a pár évvel ezelőtti énemnek :DDD imádtam, köszi.
2016. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami alapja biztos van, hogy elbizonytalanodott a kapcsolataban. Jo lenne tudni mi az.
2016. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!