Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar leszopni a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar leszopni a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiverni kiszokta, nyalogatni és szívogatja a makkomat, de nem kapja be. Szerintetek ez gáz? Hogy vegyem rá hogy bekapja? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jan. 18. 14:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

A párok mostanában nem szokták megbeszélni a problémájukat?

Mondjuk beszélj róla erről.

2017. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj neki erről*
2017. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mondtam neki de azt mondta nem szeretné. Az előjáték nálunk nem csak szopásból és nyalásból áll, sok erogén zónámat "kezeli", de furcsa hogy nem kapja be, eddig minden lány csinálta.
2017. jan. 18. 14:13
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
ha nem akarja, ne erőltesd. a lényeg az lenne, hogy mindketten élvezzétek a dolgot
2017. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
Na már most ez olyan dolog szerintem, hogy nagyon apróság, de igen is fontos. Szerintem két dolog van. Én elhiszem a barátnődnek hogy nem szereti, de koránt sem olyan borzalmas hogy ne vegye magán az erőt és tegye túl a dolgon magát, hogy egy számodra - gondolom - igen is fontos dolgot megtegyen. Ha eddig nem jut el, akkor hidd el nem ez lesz a legkisebb gond ebben a kapcsolatban. Nem arra kéred hogy egyen nyers, disznó szívet könyörgöm.
2017. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Egy éve vagyunk együtt, a kapcsolatunkban nincsenek gondok, és mint mondtam, játszadozik vele (szóval nem undorodik tőle, mert hozzáér), csak a szájába venni nem akarja.
2017. jan. 18. 14:46
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem erőltetném semmi esetre sem!Hogy vedd rá..hmm..ha nem akarja nem szeretné akkor sehogy
2017. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
Akkor gondolj bele, hogy képletesen annyira nem képes érted hogy a szádba vegye a farkadat :) Szerintem ez gond, de nem az én kapcsolatom ;)
2017. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat!!
2017. jan. 18. 14:48
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem jelentsd fel a rendőrségen !
2017. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!