Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar leszopni a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar leszopni a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiverni kiszokta, nyalogatni és szívogatja a makkomat, de nem kapja be. Szerintetek ez gáz? Hogy vegyem rá hogy bekapja? Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jan. 18. 14:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért van különbség a között hogy valamit megteszek a páromnak az ágyban ami engem nem izgat, de tudom hogy ő szereti, és a között, hogy bár valamit nagyon nem akarok megtenni, megteszem, mert erőlteti, bár az én élvezetemet elrontja.

Szerintem kérdezd meg tőle, miért nem szeretné.

2017. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Egyszer már próbálta és akkor azt mondta hogy rossz érzés volt neki, azóta nem is csinálja.
2017. jan. 18. 14:56
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha már mondtad neki, hogy te ezt szeretnéd, viszont ő azt mondta, nem - akkor ez van, ezt el kell fogadni. Nem kötelessége, hogy megtegye, erőltetni meg se próbáld. Lehet, hogy egyszer magától megteszi majd, addig is örülj annak, amit megtesz - ami egyáltalán nem hangzik rosszul vagy kevésnek, ha megjegyezhetem.
2017. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én sem keveslem, nehogy azt hidd! Tényleg. Csak néha jól esne, bár neki sem akarok rosszat, ha nem esik jól neki vagy fáj tőle az állkapcsa, mittomén' mik lehetnek ilyenkor. Köszönöm szépen:)
2017. jan. 18. 15:00
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet történt valami régebben vele, ami egy kisebb traumaként érte. Beszéld meg vele finoman faggasd ki. Hátha elmondja, miért is rossz neki.
2017. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%

pozitív kondicionálás. Mindig amikor hasonlót csinál, akkor megdicsérni, örülni, megmutatni mennyire jó neked, érezze azt, hogy amit csinál az nem gáz, sőt, nagyon is jó.

Ha feszengsz rajta vagy erőlteted és kérleled, csak rosszabb lesz.

Én a helyedben türelmes lennék, néha-néha felhoznám a témát, valahogy utalnék rá, de sosem erőltetnem, és ha puszilgatja, nyalogatja, akkor megmutatni, hogy mennyire is élvezed mindezt. Valamikor úgy is tovább lép a kedvedért.

2017. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%
Semmit. A barátnőd erkölcsös, tisztességes lány, természetes hogy nem veszi a szájába. Örülj neki.
2017. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarod raeröltetni?

Amúgy kapd be magadnak,úgyis 20on akárhány centi...

2017. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

# 17


Légyszi mondd, hogy csak poén! xD

2017. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
"Makkomra" ha ez nem válik be hagyd a pitsába a dolgot és legyél meg nélküle.
2017. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!