Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok ilyen kényeztetéshez?

Figyelt kérdés

Úgy elégíteném ki kézzel a párom hogy közben régi rajzfilmslágerket énekelek és azok ütemére mozgatom a kezem. :D KÖzben mosolyognék mint egy kislány :DD Hülyének néznétek? :D

21L



2017. jan. 20. 23:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

LOOOOOOLLL


Kezdéskor: "Egy új élmény, a látvány már elandalít.." (Aladdin)

Közepes temponál: "Ringat a víz. Hidd el kedves, jobb ahol nedves.." (A kis hableány)

Gyors tempónál: "Szó mi szó, Herki bombajó, minden egyes sikerlistán tuti befutó" (Herkules)

"Finálékor": "Itt az élet hurrikánja dáktélsz..." (Dáktélsz)

Levezetéskor: "Hakuna Matata, milyen gyönyörű szó.." (Oroszlánkirály)

2017. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Belegondolva ez nagyon vicces lenne, ha csak így váratlanul elkezdenéd csinálni azért nagyon meglepődnék hogy most jól érzed-e magad, de jót nevetnék az biztos, végül is tetszene :D De ez hogy jutott eszedbe és neked ez miért jó?
2017. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az ugrott be hogy cserébe orálisan kielègitenèlek de ahogy a nyelvemmel kozelitanèk a kisajkaidhoz berregnèk mint egy repülő és enekelnèm a Balu kapitánybòl a "hova repül a masina vezeti a medve.. belekeveredik Balu a veszedelembe.." :) ha cserébe nem nevetsz ki akkor kipróbálhatjuk :D
2017. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Kinek jut ilyen eszébe ? 😂😂😂
2017. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

ma 23:46

Én el tudom képzelni és tök vicces :D

2017. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
sírok :D
2017. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Dáktélsz :DDDD


Nekem tetszene imádom a Disney slágereket huszon éves létemre is :D Amúgy szinte mindnek lehet egy kis perverz értelmezést adni, ezen már én is gondolkodtam.

Szopáskor kezdhetnél azzal amibe az van, hogy "ez a kéz kölykökből férfit gyúúúr" De ha a párodnak jó szőrös akkor nyomhatnád a kis simba dalát hogy "csak port hint mind ki mást beszél, ez ám a szép bozont" . De ide írhatnám az "idegen érzést" a tarzanból vagy a vége felé ha a barátod már nem bírja akkor a Herculesből a "bírnom kell a célig" is megfelelő lehet bár nem hiszem hogy én el tudnék élvezni a röhögéstől :D

2017. jan. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Amíg van, egy-két jó falat,

S egy jó falat az csak akad,

Se bú, se baj nem számít, rá se ránts!

Mert hiszen egy-két jó falat elűzi minden gondodat

Mondd, kívánhatsz-e többet, jobbat, már!


Akár merre járok, bárhol kóborolok

Finomságot látok, s rögtön, hamm, bekapom"


Szerintem ez egy kifejezetten jó hangulatú szopós/orális szám! Köszönjük Balu!

2017. jan. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Am hozzámjössz? :D
2017. jan. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az a rèsze tetszik,hogy mesedalokat ènekelsz,ènis tudok rengeteget:D Ez aranyos.

De farokhúzogatáshoz....hát.. Nem a legjobb párosítás.

23L

2017. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!