Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy merjek ezután közeledni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy merjek ezután közeledni a pasihoz?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit. Ma úgy tűnt hogy szexre kerül a sor. De elmondta,hogy egy régebbi gumi nélküli análja miatt prosztatagyulladása van ami gyakran visszatér neki. Ettől beparáztam mert miért nem tud kigyógyulni belőle szerintetek?
2017. jan. 29. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, én nem hibáztatnám, szerintem ez valami őrült ritka dolog lehet análtól. Legalábbis én még egyszer sem hallottam ilyet. Szerintem jó sokan csinálják gumi nélkül.
2017. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez gyakrabban előfordul, mint gumi nélküli szexnél a teherbeesés! (persze más védekezés nélkül). Természetesen nincs jogom hibáztatni, azt csinál és úgy amit akar, de ezt a veszélyt igenis tudni kell, és fel kell rá készülni.
2017. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint elég gyakori az ilyen fertőzés gumi nélkül análozó pasiknál. Szerinte nem egészséges gumi nélkül csinálni, és azt mondta hogy sok nő kóros hüvelyfolyása is ettől van.
2017. jan. 30. 12:20
 14/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megerősítést, pontosan erről írtam én is.
2017. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt itt már ilyen kérdés, ahol felmerült, hogy ki gumiban és többen voltak tuti, akik nem... szerintem ez nagyon nem ismert info, hogy ebből gond lehet :(
2017. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha megy dokihoz nem kérdezné meg mi a véleménye a pisilésről aktus után az nem mossa át eléggé a higycsövet?


Mert azt normál szexnél is mondják, hogy jó, mert kimossa a spermiumokat és így következő körben kevésbé lehet terhes, de a baktériumokat is kimossa elvileg.

2017. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!