Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hány randi/találkozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hány randi/találkozás, mennyi idő az, ami után, ha megtörténik a szex, nem gondoljátok, hogy egy ribivel van dolgotok?

Figyelt kérdés

Átböngésztem pár kérdést, mindenhol ezt a megnyilvánulást látom, hogy minden egyéjszakás kalandban ribi a nő, első/második/harmadik randin is ribi a nő...

Ide már tényleg csak a prűd palik járnak? Ti nem éreznétek rosszul magatokat, ha hónapok után derülne ki, hogy szexuálisan nem illetek össze és csak időpazarlás volt az együtt töltött idő?

Csajok, mit gondoltok?

20/L



#hány randi
2017. febr. 1. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

azért neveznek mindenkit ribinek mert nincs önbecsülésük, sajnálják hogy szüzek és nem tudnak ismerkedni, ha görbe tükrön keresztül szemlélődnek jobban érzik magukat...

Abszolút nincs időhöz kötve.. nem azért lesz valaki ribi mert 1-2-3 nap után lefekszik valakivel.. egy nő ugyanúgy kívánhat valakit, kívánhatja a szexet nincs ebben semmi elítélendő, ha megvan a kémia és mind két fél akarja, nem kell túlfilózni a dolgot.

Akkor leszel ribi ha ezt minden héten megcsinálod különböző srácokkal..

2017. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valtozo. Volt mar masodik randin sex, de volt egyejszakas kalandom, ami a mai napig tart, mint sexkapcsolat. Atlagban nekem pl. 4-5. randi. Ez idoben 2-3 het. De vartam mar 2 honapot is lanyra.
2017. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a két emberen múlik, hogy mennyire gyorsan hangolódnak össze stb... A randik milyensége és hossza is igencsak meghatározó lehet ilyen szempontból.

A lényeg az, hogy te azt tedd, amit szeretnél. Egy férfi se fog otthagyni egy olyan nőt, akivel minden téren jól érzi magát, csak azért, mert épp a 3. alkalommal valahogy ágyba is kerültek. Nálunk se volt több randi, bár munkahelyről ismertük egymást. Lassan 3 éve együtt vagyunk, együtt is élünk úgy hogy nem hiszem, hogy ez mérvadó lenne.

2017. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Párommal mi is hamar az ágyba találtuk magunkat! Őt is fusztrálta hogy pár talakazás után oda jutottunk! Ennek 10 éve, és van egy gyerekünk! :-D Úgyhogy nem lehet következtetést csak az alkalmak számából levonni! 31F
2017. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Max. második, harmadik randin legyen szex, különben én nem folytatom, nem pazarlom az időm. Pont ahogy mondod: jó szex nélkül nincs kapcsolat, minél előbb ki kell derüljön, hogy működik -e. Meg egyébként is a szex mindenkinek jó, miinek tagadjuk meg magunktól?

Ribinek azt a nőt tartom, aki megcsal, több pasival kavar egyszerre, stb. De egy ismerkedés során, egy kapcsolat elején, ha minél előbb szexelünk, azért nem.

2017. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

attól, mert megtörténik az első alkalomkor még nem lesz ribi, de lehet orbitális nagy ribi a szememben valaki attól még, mert húzza X ideig...


nálam fontos, hogy kapcsolat alakuljon ki közöttünk, nem csak ilyen "dugunk azt kiderül mi lesz"...tehát nem szimplán szexuális célzattal találkozunk, hanem mindketten többet akarunk...


23F

2017. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy. Mivel 40 múltam. ;)
2017. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyaralás, 2 este. Aztán harmadik, negyedik...

Ez 24 éve volt, azóta is együtt vagyunk.

2017. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7:

Én is elmúltam már negyven, de meg szoktam várni a másodikat, ha komolyban gondolkodok :-P (#5-ös voltam)

2017. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem az számít hogy mennyi idő után van szex hanem hogy utána mi van. ha 1 szex van s keres mást a következő szexre akkor ribi akármennyi idő is telt el addig.

ha azonnal van egy szex de utána vele folytatja akkor nem ribi

2017. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!