Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szemétség amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség amit csinálok lányokkal?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, viszonylag jól nézek ki, és a fiatal lányoknak tetszeni szoktam. Tetszik nekem a bdsm, de rájöttem hogy jobban tetszik átlagos lányokkal, akik nem élvezik, csak a kedvemért tűrik. Már kb 2 éve azt csinálom hogy pár napig szépen udvarlok naív lányoknak, aztán amikor sínen van a dolog rábeszélem őket hogy a kedvemért próbálják ki:) Eléggé meg szoktam alázni őket, aztán pár alkalom után keresek mást.
2017. febr. 6. 09:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Szemétség, mert nem tudják, mibe egyeznek bele. Nem is értem, felnőtt férfiként miért nem egy "tapasztalt" sub csajjal próbálkozol, aki még élvezi is? Annyi van itt is, mint a nyű. Talán, mert a tapasztalatlan naív kiscsajok szenvedése indít be?
2017. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Konkrétan elmondom nekik mi fog történni.

Ezen az oldalon kamu a nagy részük.

2017. febr. 6. 21:22
 33/37 anonim ***** válasza:
Értem, de más elképzelni, más érezni. A kiscsajok nagy része meg nem mer ellentmondani, meg lehet, olyanba is beleegyeznek, ami,amúgy nem tetszik nekik, mert attól félnek, hogy elveszítenek, főleg, ha jó pasi vagy. Szóval benne van a helyzettel való visszaélés.
2017. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Pepita Ofélia: szóval aki jól néz ki, az visszaél a helyzetével, vagy mi?

Adott egy szituáció, az ember el tudja dönteni, hogy neki a másik személy elvesztése a rosszabb, vagy új dolgok kipróbálása.

2017. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem a jóképűségen van a hangsúly. Mint írtam, a tapasztalatlan lányok nem tudják, miről van szó. Szóban el lehet mondani pár dolgot, persze. De gondolom, filyamatábrát nem osztogat a kérdező.
2017. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Haljál meg, te féreg. Vagy még jobb, verjen szarrá valakinek a bátyja/apja.
2017. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Amit a 36-os írt, arra ámen!

Valóban a lány imserőse, családtagja eléggé el tudhatja látni a bajod.

2017. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!