Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szemétség amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség amit csinálok lányokkal?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, viszonylag jól nézek ki, és a fiatal lányoknak tetszeni szoktam. Tetszik nekem a bdsm, de rájöttem hogy jobban tetszik átlagos lányokkal, akik nem élvezik, csak a kedvemért tűrik. Már kb 2 éve azt csinálom hogy pár napig szépen udvarlok naív lányoknak, aztán amikor sínen van a dolog rábeszélem őket hogy a kedvemért próbálják ki:) Eléggé meg szoktam alázni őket, aztán pár alkalom után keresek mást.
2017. febr. 6. 09:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért illene leállni mikor látod rajta, hogy nem akarja..
2017. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Kedves 10.

Tudom te ki vagy gyúrva, és 10 éve kickboxra jársz:)

2017. febr. 6. 10:14
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Csak szeretnéd,hogy férfi legyek, de nő vagyok...


#10-es

2017. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Sztem jol nyomod. Mindenki maga donti el mibe megy bele. Foleg miota mindenki a szurke 50 trilogian no fel.
2017. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy férfi vagy.

Csak gondoltam emiatt vagy olyan kemény hogy veled nem lehet ilyesmit csinálni.

2017. febr. 6. 10:19
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem keménység...


Nem erő kell, hozzá, hogy tudj "kezelni" egy férfit, sokkal egyszerűbb módja is van ennek, sőt, még észre sem vennéd és már ki lennél kötözve, ha arról lenne szó...


De, ha egy ilyen, mint te, a kezem közé kerül, legközelebb kétszer meggondolja, hogy így beszéljen-e a nőkről, vagy kihasználja-e őket, mint te.


Szívből kívánom, hogy akadj össze egy hasonló gondolkodású nővel, mint én, és ne ártatlan lányokat használj ki, mert szánalmas lény vagy.


De, biztos vagyok benne, hogy csak itt, olyan nagy a szád.


;)

2017. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

"még észre sem vennéd és már ki lennél kötözve, ha arról lenne szó... "

Gondolom sokkolóval mászkálsz:)

Mi az hogy csak itt nagy a szám?

Se itt, se máshol nem nagy.

2017. febr. 6. 10:34
 18/37 anonim ***** válasza:
76%
Álmodik a nyomor meg a kis unatkozó házitrollucink.
2017. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korrekt hülyíteni a fiatal naiv lányokat, utána pedig kihasználni őket. Játssz nyílt lapokkal, az sokkal korrektebb és férfihoz méltó. Gondolom teli vagy komplexusokkal és a farkad is kicsi, ami miatt szerencsétlen fiatal lányokon éled ki a frusztrációd. Inkább keress fel egy pszichológust.
2017. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
A farkam nem kicsi, de vannak gondjaim, mindenkinek vannak.
2017. febr. 6. 11:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!