Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szemétség amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség amit csinálok lányokkal?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, viszonylag jól nézek ki, és a fiatal lányoknak tetszeni szoktam. Tetszik nekem a bdsm, de rájöttem hogy jobban tetszik átlagos lányokkal, akik nem élvezik, csak a kedvemért tűrik. Már kb 2 éve azt csinálom hogy pár napig szépen udvarlok naív lányoknak, aztán amikor sínen van a dolog rábeszélem őket hogy a kedvemért próbálják ki:) Eléggé meg szoktam alázni őket, aztán pár alkalom után keresek mást.
2017. febr. 6. 09:40
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Na és mert neked gondjaid vannak miért mások szenvedjenek?
2017. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Hölgyeim és uraim, egy igazi férfi kérdi,hogy szemét-e ha a naiv kislányokat kihasználja, és pár alkalom után megy...

Kölcsön kenyér vissza jár,az élet megfizeti.

2017. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

elég kemény lelki károkat tud okozni a nemi erőszak. vagy erőszakoskodás. vagy kényszerítés.

de ahogy én is, majd a többi lány is megtanulja, hogy ami nem jó, azt nem hagyjuk.

2017. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elolvastad az amúgy klimaxos vénasszonyoknak való szüre/fekete/hupilila 50 árnyalatát és most a skizoid tévképzetedben élsz. Szánalmas nyomorék vagy
2017. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Szánalams vagy.
2017. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
Bocsi,csak èn vagyok ennyire tâjékozatlan? Mi az a bdsm?? :D
2017. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
kikötözés, szado-mazo
2017. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

szerintem valós a felvetése, s nem troll.


én eddig csak úgy csináltam bármit is a partneremmel, hogy előre megbeszéltük, illetve minimális változtatásokkal, de mindkettőnk örömére.

de beszélgettem olyan lányokkal, akik azt mondták, hogy belemennek a kérdezőn által felvetett dolgokba is. egyrészt, mert azt gondolják, hogy ezt mindenki élvezi, csak ők nem, és majd talán most, illetve meg akarják tartani a pasit, bele se gondolva, hogy ha valaki olyat akar tőlük, rájuk erőszakolja ami nekik nagyon nem kellemes, akkor az nem szereti őket...

s amikor kérdezem, hogy de miért nem mondtad, hogy nem akarod? arra egy értelmezhetetlen,: nem is tudom.... a válasz.

és bár sajnálom őket a butaságukért, de bennem van az is, hogy ha tűri, nem mondja, akkor a pasi nem fogja tudni, hogy mi az a pont ameddig elmehet, másrészt miért ne használná ki a lehetőséget? majd szól a lány, ha valamit nem akar.

2017. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Ha valakinek hazudsz a szándékaidról, az szemétség. Különben pedig az ő hülyeségük.
2017. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nálam bepróbálkozhatnál, de akkor kölcsönös lenne a bdsm, a farkad feldugnám a segglyukadba, aztán körbetekerném a nyakad körül, persze utána te is szadizhatsz, ha még van kedved :)
2017. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!