Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El kellene mondanom, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom, hogy még szűz vagyok? 19/L

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 1 hónap múlva töltöm a 20-at és még nem volt barátom, szűz is vagyok. Voltak fiúk akik udvaroltak, de valahogy sosem lett belőle semmi. Így alalult. :/ Volt viszonzatlan szerelem, randik amik nem jöttek össze stb. Viszont a körülettem élő lányok nagy része már 15-16 éves korában elkezdett nemi életet élni és már kínosnak érzem, hogy még mindig nem éltem át és kitudja meddig leszek még szűz és attól tartok vagyis tuti hogy az első pasi előtt is szégyelni fogom, hogy még tapasztalatlan vagyok és azon gondolkodtam, hogy nem mondom majd el a srácnak, hogy nekem az lesz az első... Ebből lehet gond? És ha nem mondom akkor is érezni, látni fogja hogy ez az első?
2017. febr. 6. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el... Úgyis kiderül :) 23 L
2017. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Nem kéne ilyen dologban hazudni.

2017. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Érezni biztos fogja. Nincs mit szégyelned. Én is 18 éves voltam de mivel rossz élmény volt így 20 éves koromig nem éltem aktív nemi életet. Első válaszoló voltam
2017. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd el,több okból kifolyólag is.Ahogy előttem is írták,nem szép dolog hazugsággal indítani,meg aztán jobb ha ő is tisztában van vele mert akkor kiméletesebb lesz elsőre veled.Hidd el,az sokat számít.És nehogy azt gondold,hogy ciki lesz,inkább jobban megbecsül. :)
2017. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én srác vagyok, én se feküdtem le még senkivel, persze valamikor rossz, de én szeretnék szerelmes lenni abba a lányba, akivel lefekszem, ilyen pedig még nem volt, hogy kölcsönös szerelem kialakuljon. Szerintem mindenképpen tudasd vele, főleg azért, mert akkor kíméletes lesz, figyelni fog rád. Nekem is sokan mondták már, neked is mondom most. Ha valaki emiatt nem akar veled összejönni, akkor nem őt keresed/ keressük. 23/F
2017. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
azért kellene elmondanod, hogy sokkal jobban figyeljen rád. nem mindegy milyen az első alkalom :-)
2017. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ahogy mondták: tudni kell, hogy figyelnie kell rád. Másrészt meg olyannal tervezel ezek szerint majd lefeküdni, akivel már most tudod, hogy nem akarsz őszinte lenni?
2017. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen mond majd el neki és ne szégyeld magad inkább legyél rá büszke!
2017. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mond el,mert úgyis kiderül.:)Nekem Te leszel az első!Ennyi,és örülni fog a fiú hidd el.21/L
2017. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szexualitás felé fogtok kacsintgatni előtte úgy is beszélni fogtok, hogy hogy képzelitek el. Ha elmondod őszintén, hogy neked ez az első, akkor az nagyon nagy pontot fog érni a fiú szemében, hogy vele csinálod először, és benne bízol meg, miegyéb.

Nálunk ez így történt, azóta aktív nemi életet élünk és semmi problémánk nincsen. 18 évesek voltunk ekkor, most 19 évesek vagyunk :)

2017. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!