Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki szeret lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki szeret lovagló pózban szexelni? Miért?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy kinek milyen pozíció fekszik és tetszik, különösen a lovagló érdekel. Ha nem jön be, azt is indokoljátok meg légyszíves, hogy miért, és érdekel a legjobb. Kérlek írjatok le minden gondolatot, ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban, akár élmény is :)

2017. febr. 12. 18:12
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, mert látom a partnert, izgatom a nyakát-arcát-mellbimbóját(már ha van olyan szerencsés a férfi, hogy az is érzékeny), hátra tudok nyúlni, hogy a pénisze tövét, heréit izgassam kézzel, tudok érzéki, meg vadulhatok is, aa ritmust én szabályozom, bennem van a pénisze, a csiklómat is tudom hozzá dörzsölni, vagy magam izgatni, ami neki külön jó látvány. Szzóval jó póz ez.
2017. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
92%
én szeretem de főleg azért mert szökőévben egyszer vagyunk így és csak ilyenkor irányíthatok én amúgy mindig a pasim a főnök
2017. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
98%
Én szeretem mert így van a legnagyobb esélyem az orgazmusra. 22/L
2017. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
92%

Még szűz vagyok, de így ebben a pozícióban szeretném először. Nekem izgató,hogy partnerem lát, én szabályozok,főleg,hogy elsőnél milyen mélyre, milyen gyorsan.

Meg eleve szeretek mások igényeihez igazodni. De van mikor én szeretek irányítani. Szerintem így fogom először kipróbálni. Meg közben simogathat,esetleg tarthat.... Eddig nekem ez a legszimpatikusabb. 18l

2017. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
98%
Én is imádom a lovaglópózt és ez azért nem mert ilyenkor megyek el a legkönnyebben, mivel ingerlem vele a csiklómat mozgás közben.
2017. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
97%
jobb, mert izgathatom
2017. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem annyira, nem nagyon érzek közben semmit,de tudom hogy a párom imádja, kárpótól mindenért ahogy markolássza a fenekemet közben és hangosan nyög. Kutyapóz a kedvencem, főleg ha úgy megdugnak ebben a pózban h utána lábra se bírok állni. 20/l
2017. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 Noncyka válasza:
100%
Én imádom, a kedvencem. Főleg ha látom a fiún, hogy tetszik neki a látvány :)
2017. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem a misszionárius :) de szeretem ám a lovaglot is :)
2017. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi az egyik exemel úgy csináltuk, hogy ő leült egy székre én meg vele szembe lovaglóba.. Így volt csíkló orgazmusom! :) Imádtam :)
2017. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!