Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki szeret lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki szeret lovagló pózban szexelni? Miért?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy kinek milyen pozíció fekszik és tetszik, különösen a lovagló érdekel. Ha nem jön be, azt is indokoljátok meg légyszíves, hogy miért, és érdekel a legjobb. Kérlek írjatok le minden gondolatot, ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban, akár élmény is :)

2017. febr. 12. 18:12
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
Így volt először orgazmusom, és aktus közben azóta is csak így.
2017. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon szeretek, mert igy tudok csak nagyokat elvezni:))

17L

2017. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem is meg nem is.

Nem szeretem mert nem tudok irányítani, vagy ha valahogy mégis ráérzek akkor nem tudok magamra koncentrálni és el se tudok menni.

És szeretem, mert ha a párom irányít ebben is, akkor van hüvelyi orgazmusom (más pózban nincs).

De alapvetően a kutyapóz a kedvencem, abban tudunk nagyon vadulni, könnyen elérem a csiklómat, és jó mélyre hatol be :)

2017. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

Sima lovaglóban a pasira dőlve el tudok élvezni, 2féleképpen is..ha kint nagyon dörzsöl..vagy ha a hüvelyben jó kemény..

Egyszer valaki úgy segítette a csípőmet h előre hátra húzta-tolta..akkor kint nagyon izgatott..nagyot élveztem..ezt nem sikerült ismételnem senki mással. Lovaglóban a legkönnyebb elélveznem, a pasinak semmit nem kell csinálni, max tartani kicsit a csípőjét. Az se baj ha nem áll elég rendesen..de persze ha kemény,akkor a hüvelyi a jobb ..

2018. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem:) a szüzességemet is így vesztettem el.

17L

2018. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem ez az egyik kedvencem. Ilyenkor én irányítok. Tudom szabályozni a tempót, mélységet.
2018. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek.

Pedig nem vagyok vékony.

De akkor is így a legélvezetesebb

2018. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, mert nincs hozzá elég önbizalmam. Nincs mellem, ami ebben a pózban különösen gáz, illetve félek, hogy elrontom, és rosszul csinálom.
2018. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, abban a pózban abszolút én irányítok, a pasinak csal élveznie kell. Általában közben az egyik kezemmel maszturbálok is, így duplán jó érzés nekem és a pasinak is, mert szűkebb leszek.
2018. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
Mert én irányítok, pluszban rendesen tudom izgatni a csiklómat közben.
2018. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!