Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki szeret lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki szeret lovagló pózban szexelni? Miért?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy kinek milyen pozíció fekszik és tetszik, különösen a lovagló érdekel. Ha nem jön be, azt is indokoljátok meg légyszíves, hogy miért, és érdekel a legjobb. Kérlek írjatok le minden gondolatot, ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban, akár élmény is :)

2017. febr. 12. 18:12
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

Előnyök:

így van orgazmusom

Simában hozzáfér a csiklómhoz

Fordítottban látja a fenekem


Hátrányok:

Gyorsan elfáraszt, sokszor még orgazmus előtt, ezért nem sikerül elmenni

Simában ha van rajta felesleg akkor fusztráltabb vagyok hogy így lötyög

Nincs mellem szóval az nem is tud lötyögni

Fordítottat nem élvezem, fáj és sokszor nem is érzem, ebben a pózban még sosem kerültem az orgazmus közelébe sem!

Fordítottban mindig megfájdul a térdem és a derekam, nem nekem való

2021. jún. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon szeretem. Azok a kedvenc szexpózaim, amikor a lábaimat igazán szétrakhatom, és jól kinyílik a puncim. Nahát a a lovagló póz nekem egy ilyen. Hogy ha háttal ülök a farkába, akkor mindig ő irányít, fogja a derekam és úgy ütemezi a behatolást. Hogy ha vele szemben ülök, akkor általában a melleimmel foglalkozik, vagy egyszerűen csak nézi őket, ahogy az ég felé emelkednek minden egyes fel-le mozdulatnál. Mi főleg az extrémebb pózokat szeretjük, nem az általánosokat, amiket mindenki ismer.
2021. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

52-es nálatok mi számít extrémebb póznak? Amit felsoroltál az nem az, csak azért kérdezem.

(Biztos sok tini kiverte erre a kommentedre)


22n

2021. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Például nagyon szeretjük a híd, a propeller, a párbaj, vagy a faltámaszt. Meg van hogy olyan pózban szexelünk, aminek azt se tudjuk hogy mi a neve, vagy hogy létezik-e egyáltalán, vagy csak mi találtuk ki. 52-es vagyok
2021. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretem, mert ebben a pózban sosem érzek semmit, vagy csak nem olyan intenzíven. Eddig senkivel sem éreztem, pedig azért túl vagyok már egy pár férfin.
2021. júl. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
68%
Ismét egy értelmes kérdés. Reméljük hamar kiverted rá!
2021. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus lehetsz #52-es. Gondolom közben 2 hatványait súgod a fiú fülébe!
2021. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Én szeretem, mert mert én irányítok. Annyiból nem szeretem csak, hogy mivel nagyon molett vagyok ezért csak olyan partneren tudok lovagolni aki bírja a terhelést 😂
2022. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Én is szeretem
2022. máj. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a férjemmel valahogy pont úgy helyezkedünk a g pontom eltalálja. És ő imád a melleimmel közben foglalkozni. Vele szeretek. 29N
2022. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!