Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki szeret lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki szeret lovagló pózban szexelni? Miért?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy kinek milyen pozíció fekszik és tetszik, különösen a lovagló érdekel. Ha nem jön be, azt is indokoljátok meg légyszíves, hogy miért, és érdekel a legjobb. Kérlek írjatok le minden gondolatot, ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban, akár élmény is :)

2017. febr. 12. 18:12
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
91%
Mert én irányítok abban az értelemben, hogy nem szeretem, ha a páromnak kell a munka nehezét csinálnia. Valahogy zavar, hogy a legtöbb pózban a férfinak kell dolgozni. Ilyenkor ő pihenhet, én meg kiugrálhatom a felesleges energiáimat és jobb izommeló, mint egy edzés. No meg persze a párom többet láthat belőlem és úgy fogdoshat, ahogy neki tetszik. :)
2018. szept. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal nagyon szeretjük, minden szeretkezésnél csináljuk valameddig, sőt van, hogy csak így csináljuk. Legtöbbször ezzel is indítunk. Nagyon szűk vagyok és imádok beleülni. Meg azt is szeretem ha ilyenkor előre dőlök ő közben a melleimet, nyakamat kényezteti. Fordított lovagoló pózt is nagyon szeretem. Lovaglóban szinte mindig elélvezek, viszont jobban szeretem ha a párom irányít, számomra élvezetesebb :)
2019. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretem, máshogy érzünk mindent, ő tudja használni a kezeit, tud simogatni stb.
2020. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon szeretem. Azert a legtobb poz fugg a pasi meretetol. Ami egyik veglettel fajhat, masiknal pont tokeletes.

Lovagloban a pasi is tud iranyitani, a fenekembe markolva. Idonkent rahajolok, es a fulet csokolom, aztan ujra felegyenesedek.

2020. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
92%
Háttal való lovagló pózt szeretem mert, jó arra gondolni hogy mozog a csípőm és a párom élvezi
2020. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 manly ***** válasza:
18%
Én férfi vagok, de elmondom : A lovagló a legjobb nekem, főleg ha a nő háttal van és teljes egészében látom a fenekét miközben rajtam mozog.
2020. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

Forditottat szeretem abban tudunk a legjobban egyutt mozogni


23/l

2020. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon imadom :)
2020. jún. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez a kedvencem, mert nem vagyok az irányító, kezdeményező típus, mégis, ebben a pózban élvezek el a legkönnyebben, ha nem fel és le mozgok, hanem előre hátra csúszkálva, és úgy a csiklóm is izgatódik,... nagyon- és ha eközben a mellemet izgatja a partner, lehetőleg a szájával..
2021. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Én szüz vagyok,de jó lenne
2021. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!