Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, tudom, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, tudom, hogy nem a kocsi miatt vagytok együtt valakivel, de azért csak jobb érzés egy drága, menőbb autóból kiszállni nem?

Figyelt kérdés
Ezáltal nem érzitek azt, hogy a pasi értetek is hajt, hogy jobb körülményeket teremtsen?
2017. febr. 20. 16:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
Az autósoknak 2 nagy része van szerintem: az egyik, akinek csak autó az autó, a-ból b-be akar jutni vele. Hogy ezt milyen értékűvel teszi, az részletkérdés. A másik, aki tudja, hogy az autónak lelke van, bánni kell vele, érzelmek kötik hozzá. Ez szintén lehet olcsóbb-drágább, de az ilyen többmilkás kocsik újak, azok még éretlenek, és 5-6 év után elrohad/tönkremegy. Leginkább öreg kocsik az ilyenek, mert azokhoz érzelmek, emlékek fűződnek. Egy életérzés. És ne tessék lenézni őket, ők sokkal inkább lehetnek emberek, mint az első csoport.
2017. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És a kérdező nem válaszol, csak elhinti a sztereotípiáit.
2017. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A barátomnak egy marhanagy terejároja van ami "családi/munka autó" az mindig olyan mocskos hogy az szégyen.

Néha lemossa,de akkor már gyakorlatilag fenyegetem,hogy:különben gyalog megyek.

Úgyhogy teljesen mindegy milyen autja van.


Apukámnak trabantja volt,azon (is) tanultam vezetni. Az egy aranyos autó.

2017. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igazábol a márka mindegy,az a lényeg szerintem,hogy praktikusabb mint a tömeg közlekedés igen csak korlátok közés szorított lehetöségei.

Utáltam amikor "jaj fussunk nehogy elmenjen az utolsó busz,villamos" és nem maradhattunk kedvünkre az adott helyen addig amíg jól esett. Vagy csak mert miértne? mehetnénk el Dobogoköre hajnali 1kor.

Ehez gyakoatilag bármi jó ami megbízható.

Bringával is megcsináltam. De autoval jobb.

2017. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azóta én is rájöttem arra, amiket itt írtatok. Nagyon rá volt állva az agyam a pénz/kocsi = csaj témára. Durva, hogy évekig teljes tévhitben éltem.
2018. máj. 25. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!