Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, tudom, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, tudom, hogy nem a kocsi miatt vagytok együtt valakivel, de azért csak jobb érzés egy drága, menőbb autóból kiszállni nem?

Figyelt kérdés
Ezáltal nem érzitek azt, hogy a pasi értetek is hajt, hogy jobb körülményeket teremtsen?
2017. febr. 20. 16:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Exnek polski fiatja volt - aztán vett egy Yarist, de akkor már haldoklott a kapcsolat, szóval...


A páromnak jogsija van, bár már 2-3 éve nem vezetett, autója nincs, de nem is kell, az SBB sokkal inkább megfelel közlekedési célra (pontos, tiszta, meleg, gyors), mint bármilyen autó.

2017. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

engem frusztrálna, hogy megnézik miből szállok ki. nagyon szembe megy mindennel, ami én vagyok a drága kocsi mánia. inkább lenézem azokat a férfiakat, akik a kocsijukkal kérkednek, mert ennyi erővel kérkedhetnék én is a varrógépemmel, mert az is csak egy gép.... mégse omladozna értem senki... ne már érted...

inkább buszoznék, metróznék együtt a párommal :) hátizsákkal, sáros cipőben :)

2017. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Egy négyes vagy hatos nóniusz/lipicai fogattal szívesebben utaznék ,mint egy bármilyen audival vagy bmwvel 😂

Ha már pénznél tartunk.

Egyébként az sem számít ha se kocsija,se lova,nem ez a lényeg, de az elején már kifejtettem. ☺

2017. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nincs kocsija paromnak, 3 eve vagyunk egyutt :D elozonek sem volt 10 hobap utan MEGCSALT.

XD

Amugy nem tudom milyen erzes puccos kocsibol kiszallni, de nem nagyon vagyok nagyra vagyo.

2017. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%
Baratomnak eleg jo kocsija van(Mercedes Benz) de nem nagyon erdekel idegesít is mikor a baratival találkozunk es folyamatosan csak a kocsikrol beszelgetnek.Kicsit beteges meg folyton nézegetik milyet kene venni.Kb mintha beszűkült volna az agyuk csak a kocsikig jutnak el.😒😂
2017. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%

Egy Férfihoz hozzátartozik az, hogy mire képes.

Azon felül is, hogy jószívű, udvarias, kedves, meg hogy figyelmes az ágyban.

Egy Férfi legyen férfi. Tudja eltartani a családját, legyenek céljai és tudja azokat megvalósítani.

Balgaság, hogy nem számít egy férfi jövedelme, autója, öltözködése, életstîlusa.

Nem baj, ha nem lesz milliárdos vagy nagymenő. De legyen képes biztonságot teremteni és sugározni.

Igenis jobb egy izmos, sportos férfi mint egy tunya vagy egy satnya.

És ha kocsi: nem kell, hogy Ferrari legyen, de könyörgöm legyen már stílusa... Lada meg Suzuki? Hol éltek ti?

Be nem szállnék egy ilyen mellé.

2017. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 FF 33 válasza:
Sziasztok. Nekem egy 6os ill 7es BMW-ém van még is egyedül élek és nincsen párkapcsolatom sem. Ja és azt mondják nem vagyok csúnya.. ebből az következik le hogy le szarják a nők az autót!! Ff27
2017. márc. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Jobb érzés egy drága autóból elegánsan kiszállni az elegáns párommal, de nem a kocsiját szeretném elsősorban. A páromnak se jogsija se kocsija, én meg a forma1-en nőttem fel és van kocsim is jogsim is, mégis imádjuk egymást 5 éve.
2017. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem egy Trabant is qurvajó lenne.
2017. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nálam a traktor a nyerő pont😂
2017. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!