Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arrol, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, hogy a baratom megdugott almomban?

Figyelt kérdés
Nagyon melyalvo vagyok. Nem ebredtem fel ra, allitolag azt hitte ebren vagyok. Csak reggel volt gyanus, hogy elo van veve a sikosito es ragad a huvelynyilasom korul. Sot!! Szerinte meg elveztem is, nem csak ebren voltam. 1000% hogy en vegigaludtam az egeszet. Nem tudom, hogy jogosan vagyok-e ennyire kiakadva, vagy egy ket eves kapcsolatban nem kellene rajta fennakadnom.
2017. febr. 22. 15:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hat biztos nem tuszkolnam magamba a peniszet ugy, hogy ontudatlan allapotban (melyen alszik) van.
2017. febr. 22. 16:01
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy félálomban külső behatásra még használod a hangképző szerveidet és célzottan mozogsz, erre viszont már nem emlékszel, ha felébredsz x órával később. Tehát lehetséges, hogy a barátodnak tényleg az az impressziója támadt, hogy élvezed a dolgot, azért folytatta. Hogy ez történt-e, vagy tényleg nem érdekelte az, hogy alszol-e, azt te tudod kideríteni - abból indulj ki, hogy mennyire őszinte a kapcsolatotok és hogy mennyire tisztel téged, mint társat.
2017. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%
Én már régen otthagytam volna... ha annyira kanos volt akkor miért nem intézte el magának? Ahelyett hogy megerőszakol..?
2017. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

Számomra iszonyúan nehéz elhinni, hogy van olyan nő, aki nem ébredne fel arra, hogy a párja épp élvezi őt...


Maximum, reggelre elfelejti...


Én nem tudom erőszaknak tekinteni, pedig nő vagyok.


Volt, hogy az én párom is bepróbálkozott párszor éjszaka és én felébredtem ár és vagy örültem neki, vagy megmondtam, hogy reggel folytatjuk, ha nem voltam hozzá elég éber. Vagy, volt, hogy én ébresztettem őt orállal...


Nem tudom elképzelni, hogy ilyenre, hogy nem lehet felébredni, hacsak valaki nem szed altatót.

2017. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%
* rá
2017. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%
Látom, már ide is találtak a tumbleren kiképzett turbófeministák, gondolom, már kaptál privátot is, ahol hosszan ecsetelik, hogy jól vigyázz, mert tulajdonképpen Ted Bundy reinkarnációjával vagy együtt... Mit gondolnék? Engem pasiként is "erőszakoltak" már meg így, legutóbb három hete ébredtem arra, hogy lovagolnak rajtam, de eszembe nem jutna ezt erőszaknak nevezni.
2017. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11%

Mert pasi vagy te istenverése...

Téged csak úgy lehetne megerőszakolni ha betennék a vérerest hátra...nyomorék...

2017. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipus egyaltalan. Nagyon rendes, kedves, tisztelettudo. Szakitas pl eszembe sem jutott, annyira azert nem akadtam ki, csak olyan fura volt. Nem szedek semmit, kiskoromtol kezdve olyan melyalvo vagyok, hogy anno ket csorgo orat tettek a fulem melle es nem ebredtem fel ra.
2017. febr. 22. 16:59
 19/25 anonim ***** válasza:
63%

Hát én például élvezem, ha a párom letámad éjszaka. Többnyire felébredek rá, de ha végigaludnám az sem lenne gond, elvégre nem egy vadidegenről van szó, hanem olyan valakiről, akivel természetes, hogy szexelek, úgyhogy meg sem fordul a fejünkben, hogy külön beleegyezés kellene.

Még jóhogy nem írunk minden közösülés előtt beleegyező nyilatkozatot is.

2017. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
17: Definiáld már légy oly kedves a nemi erőszak fogalmát! Nyomorék.
2017. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!