Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves feleségek, élettársak:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves feleségek, élettársak: melyik zavarna jobban? Ha a heteronak hitt párotok megcsalna férfival? Vagy ha megcsalna nővel?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, adjatok egyértelmű választ: nővel, férfival, mindkettő.

2017. márc. 7. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfival függetlenül attól hogy passzív vagy aktív. Az én szemembe többé nem lenne férfi....
2017. márc. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Amikor a nejem megtudta, hogy volt férfi kalandom, nagyon bölcsen ezt mondta: Nézd, nagyon szeretlek és nem akarlak elveszíteni. Megértem, ha másra is vágysz, de az a kérésem, hogy soha ne csalj meg nővel, mert az nekem konkurencia és nem élném túl. Ha férfira vágysz, úgy tedd, hogy ne tudjak róla - s ha lehet EGY jó barátod legyen, ne váltogasd őket! Velük nem tudok konkurálni...

Tényleg bölcs asszony, mert béke van! :)

2017. márc. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jelenleg nincs kapcsolatom, de azonos neművel történt dolgok nálam nem számítanak megcsalásnak. (fiú fiúval, nő nővel)
2017. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha ferfivel, orokre megundorodnek tole.
2017. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hasonlóan látom, mint a #12 válaszadó felesége. Habár én nem mennék bele abba, hogy mellettem szeretőt tartson. Biszex vagyok. Úgyanúgy szerelembe tudok esni mindkét nemmel. S ha a párom másba lenne szerelmes, az nagyon fájna. Akár férfi, akár nő.

Mégis, míg ha férfival csalna meg, azt hiszem meg tudnám bocsájtani. Egy férfi olyat ad neki, amit én sosem tudnék.

Egy másik nő viszont konkurencia. Ez borzasztó sz arul esne. Azt hiszem ilyen esetben tuti szakítás lenne a vége.

2017. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyik rosszabb, mint a másik.
2017. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A férfival való megcsalás azért lenne picivel rosszabb, mert akkor még a szexualitásáról is hazudott nekem, vagy ha nem hazudott, hát baromira kummantott. De amúgy mindkettő undorító dolog.
2017. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!