Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehet hogy kisfarku pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy kisfarku pasi azt hiszi magáról hogy nagy a farka?

Figyelt kérdés
Lehet valaki ennyire hülye? Vagy vak?
2017. márc. 11. 16:44
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
79%
Bármi lehetséges.
2017. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez is lehet a testképzavar egyik formája... De te viszont k**va okos lehetsz ha ilyeneket írsz ki... Hülye, meg vak... Lehet előbb olvasni kellett volna a témában
2017. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pl. tudom, hogy átlagos méretekkel rendelkezem. Képeket ha megmutattam másnak mégis azt hitte, hogy 20 centi és nem akarta elhinni, hogy nincs így...

Néha bizonyos szemszögből élőben is nagyobbnak tűnik. Ilyen van. Viszont ettől nem hiszem azt, hogy nagy lenne:D De azért jó, hogy legalább ez a tulajdonsága megvan:P

2017. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy kinek mit jelent a kicsi..
2017. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságot!!😭😭😭
2017. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2017. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, pláne ezen a honlapon. Minden nap van egy kérdés, h a 25 centi az jó vagy kevés, ha 2 centivel hosszabb lenne, akkor ő lenne a király. (Ha meg két centivel rövidebb, akkor a királynő.)
2017. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!