Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy nőként képtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nőként képtelen vagyok az orgazmusra? Fiúk, volt már ilyen barátnőtök? Valaki van még így?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és még soha az èletben nem mentem el. Nincs bennem semmi gátlás, semmi korábbi trauma, élvezem magát a szexet és kívánom is.. Voltam már többször szerelmes, jó kapcsolatban ahol megvolt a kémia és figyelmesség is, de mégsem. Masztizáskor sem tudok elmenni (pedig mindent próbáltam már) . Igazából nem vagyok ráparázva a dologra, mert nekem jó így, nem érzem hiányát, de csak kíváncsi lennèk..

2017. márc. 18. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos tanácsot nem tudok adni, de én se mentem még el soha:) Elég gyakori ez a jelenség. Bár nemrég olvastam olyat, hogy a csikló általi orgazmusra minden nő képes, csak a hüvelyire nem.
2017. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen problémákat kézrátétellel gyógyítok. Pénzvisszafizetési garanciával!!!
2017. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Annak örülök, hogy nem vagyok ezek szerint egyedül vele, így kevésbè érzem magam "defektesnek". A legnagyobb bajom az igazából az egésszel, hogy ezt mikor a partnereim megtudják, mindig úgy voltak vele, hogy na majd velük, majd ők megmutatják.. És volt közülük, aki egyszerűen nem tudta elfogadni, és éreztem, hogy rámegy az amúgy jó kapcsolat az ő frusztráltságára. Szóval megjátszottam, nagyon örült, ismét szuper volt a szex (mert ő nem feszült rá...) de egy idő után elegem lett, és bevallottam. Erre szakított velem. Bár mindegy is, ha nem játszom meg, ugyan ebből a hiányból kifolyólag ez lett volna az eredmény.


Nektek hogy álltak/áll hozzá jelenlegi partneretek/exetek?

2017. márc. 18. 20:25
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem hüvelyi nem volt soha!

Egyedul csinalom hamar megy csikloval...de szexnel ugy is baromi nehezen,huvelyi meg fogalmam sincs

Bar volt h àlmomba mentem el ugy h a kezem nem volt ott....az hüvelyi lehetett?

2017. márc. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy csiklóorgazmusra mindenki képes! Én pl csak hüvelyire!
2017. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátnőm (az első komoly)

Sajnos én sem tudtam hogy milyen a női orgazmus

Tehát általában csak simán megdugtam

2017. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!