Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan segitsek neki ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segitsek neki ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Megpróbalom röviden összefoglalni mi a baj. 1 éve vagyok a párommal minden jo kivéve gy dolog ö nem hajlando engem kinyalni nagy veszekedés árán megtudtam mi a baj.. szoval az történt ezelött 7 évvel kb hogy volt neki egy élettársa akinek nögyögyászati betegségei voltak és ezt nem mondta el neki ( a páromnak) és azt sem mondtael neki h „spriccelve” szokott elmenni és orálisan csinálta neki szerencsétlen és ahogy kivettem a szavaibol az arcába és a szájába is mehetett..és azota nem nyaltki egy nöt sem.. márpedig én igénylem..de Ő azt mondja hogy nem sikerült neki ezt feldolgoznia még…. Elmondtam neki hogy nekem nincsen ilyen képeségem és nincsen semmi bajom ott lent borotvált vagyok. Nem tudom hogyan tudnék neki segiteni hogy azt a bizonyos élményt fel dolgozza. Ezt is egy év után mondta el nekem.és emiatt szinte minden nap veszekedtünk. Szerintetek mit tudnánk ezzel kezdeni? Hogyan segithetnék neki? Köszönöm elöre is 25/N

2017. márc. 19. 12:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Hatalmas trauma érte szegènykét XD
2017. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1#-es neki az..
2017. márc. 19. 12:08
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Csak kifogás mert utál nyalni.
2017. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a téma, amin a minden napveszekedés pont nem segít...
2017. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leirni hogy idöt kért még tölem hogy legyek türelmes..de nem tudja megmondani mennyi idö kell még neki.mondtam neki azt is hogy probáljuk meg erre:Ő "azt akarod hogy lehányjalak? vagy felugorjak és elmenjek itthonrol?" na erre nem tudtam mit mondani neki
2017. márc. 19. 12:21
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Csóri,hát ekkora traumáról még nem hallottam :D
2017. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod pusztán meleg és márezelôtt a nagy trauma elôtt (XD) is undorodott a puncitól.
2017. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%
Ez egyértelműen olyan probléma, amivel már érdemes szexuálpszichológushoz fordulni, az itt válaszolgató 16 évesekkel ne foglalkozz, az élet bonyolultabb annál, mint középiskolásként tűnik.
2017. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Kissé gyanús, hogy a spriccelős orgazmust a G-pont stimulációja váltja ki, az meg nem túl hihető és életszerű, hogy azt nyalta volna.
2017. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna ezen változtatni, mert fontos lenne neki a te gyönyöröd is neki, már elment volna szexuálpszichológushoz, vagy elmenne legalább most.
2017. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!