Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan segitsek neki feldolgozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segitsek neki feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy csodálatos lánnyal, akivel nagyon jól megvagyunk, soha senkivel nem éreztem még ennyire jól magam mint vele. Úgy érzem megtaláltam benne életem párját! Viszont neki én vagyok az elsö leszbikus barátnöje, és látom, hogy nagyon nehezen tudja ezért elfogadni magát. Nem meri felvállalni a kapcsolatunkat, ami mondjuk nem nagyon zavar, az viszont igen, hogy néha kettönk elött sem. Sokszor eltol magától, elmondja, hogy nem szeretne velem lenni aztán 1-2 napra rá felhiv, hogy hiányzom és sajnálja. Tudom, hogy mikor nem gondol arra, hogy valójában milyen kapcsolatban is vagyunk (ha lehet kapcsolatnak nevezni) akkor nagyon jól érzi magát velem. Tudom, hogy ez egy nagyon hosszú és nehéz út, mikor saját magaddal kell megbarátkozni vagy elfogadni, hisz mi is átéltük ez a helyzetet. Nem akarom elvesziteni, mert érzem, hogy ö az igazi, de nagyon szeretnék neki ebben valahogy segiteni. Szerintetek?

Beszéltünk már erröl, ö csak idöt kért. Persze felajánlottam neki, hogy elhagyom és nem találkozunk többet, de evvel nem értett egyet. Van valakinek valami tanácsa? Vagy volt valaki hasonló helyzetben mint én? Bocsánat az ékezetekért, de nem magyar billentyüzetem van :D 25L



#feldolgozás #kapcsolat #megbarátkozni saját magaddal #ha elolvastad :)
2016. nov. 22. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
*ezzel
2016. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Hű micsoda segítséget adott az első válaszoló, azzal, hogy kijavított egy hibát, ami nem is hiba, ugyanis az is helyes:)

De grat neki, remélem ma már jó napja lett, hogy ennyit is "segíthetett" másokon:D


A kérdezőnek meg annyit, hogy ez nagyon eltérő tud lenni személyenként és igazából az lenne a tanácsom (mint a legtöbb embernek), hogy legyél türelmes és gazdagodjatok sok élménnyel együtt. Úgy látom te pontosan ezt teszed, úgyhogy vagy majd segít az idő, vagy nem.

Ha gondolod írhatsz privátban és beszélgethetünk róla, tapasztalatokat cserélnénk és úgy könnyebb lehet talán előre látnod.

2016. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én nem sokáig bírnám idegekkel, döntse el, hogy mit akar, ez nem dedó, hogy egyik nap szeret, másik nap meg jaj nem tudja. Oké, hogy nehéz elfogadni, hogy nem a standard szexualitás jutott neki, de azért ez ma már nem egy akkora was ist das. Másrészt meg a tétlenkedésével a te érzéseiddel is szórakozik, amit azért csak nem kéne így lenyelni. Szó nincs arról, hogy nagy szerelemesen ki kell állni a család elé és comingoutolni, de felnőtt emberként illene némi önismeretet és önkritikát is gyakorolnia. Most vagy vonzódik a nőkhöz és szembenéz ezzel vagy nem és akkor retteghet tovább.
2016. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!