Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan segitsek neki ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segitsek neki ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Megpróbalom röviden összefoglalni mi a baj. 1 éve vagyok a párommal minden jo kivéve gy dolog ö nem hajlando engem kinyalni nagy veszekedés árán megtudtam mi a baj.. szoval az történt ezelött 7 évvel kb hogy volt neki egy élettársa akinek nögyögyászati betegségei voltak és ezt nem mondta el neki ( a páromnak) és azt sem mondtael neki h „spriccelve” szokott elmenni és orálisan csinálta neki szerencsétlen és ahogy kivettem a szavaibol az arcába és a szájába is mehetett..és azota nem nyaltki egy nöt sem.. márpedig én igénylem..de Ő azt mondja hogy nem sikerült neki ezt feldolgoznia még…. Elmondtam neki hogy nekem nincsen ilyen képeségem és nincsen semmi bajom ott lent borotvált vagyok. Nem tudom hogyan tudnék neki segiteni hogy azt a bizonyos élményt fel dolgozza. Ezt is egy év után mondta el nekem.és emiatt szinte minden nap veszekedtünk. Szerintetek mit tudnánk ezzel kezdeni? Hogyan segithetnék neki? Köszönöm elöre is 25/N

2017. márc. 19. 12:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez történt, azért nem akkora feldolgozhatatlan traumának tűnik, amin egy pszichésen rendben lévő ember ne tudna 7 év alatt túltenni magát.
2017. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valóban megtörtént, de az is lehet, hogy egy év alatt "kiizzadt" egy kamu sztorit ürügyként.


Ezt csak ő tudja.

2017. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
szexuálpszichológushoz nem hiszen hogy eltudnám rángatni gondoltam már rá.. tudom hogy elég önzö vagyok és várnom kéne még vagy erröl lemondani de nem tudok és egyre jobban szeretném
2017. márc. 19. 12:53
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ne legyél naív a pasi nem szeret téged. Ezért undorodik attól hogy orálozzon.
2017. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyal ki ne szopjad le. 23 L
2017. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

"várnom kéne"


Milyen logika mondatja veled, hogy ha 7 év alatt nem változott, akkor egyszer majd megoldódik magától???

2017. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Épp kérdezni akartam, hogy neked soha semmi rossz élményed nem volt-e orális szexszel kapcsolatban?
2017. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
nekem is volt de ez már vagy 4-5 éve volt annyit mondok halálközeli élményben volt részem nekem nem sok idö kellett mire feldolgoztam
2017. márc. 19. 13:35
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora troll vagy...
2017. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, amikor belegondol szegenyke noi oldalrol a szopasba, akkor kesz, vege, elajul a sokktol :"D. Kerdezo, ne legyel buta. A csavo nem akar nyalni, es ezert megragadta az egyetlen opciot, amin nem tudsz fogast talalni, mert rajta kivul allo.
2017. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!