Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy kezelnétek le azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek le azt a szituációt ha rád nyitna valamelyik szülő maszturbálás közbe?

Figyelt kérdés

Tegnap kora este anya rám nyitott de egyből ki is ment én meg annyira cikinek éreztem, hogy amíg el nem aludtak ki se mentem. Aztán most reggel elment dolgozni de délután ha hazajön hozzam fel vagy majd ő felhozza a témát? Vagy tegyünk úgy mintha semmi nem történt volna? Annyira ciki lesz ezek után találkozni vele.. mit csináljak?

18L


2017. márc. 20. 08:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell róla beszélni. Korulbelul az anyud se fogja felhozni. SZerintem már mindenkit kapott rajta az anyja, csak kerdes hogy valaki eszrevette, vagy volt akit nem olyan látványosan. Ne beszélj rola. Menj haza, és beszélj vele tok természetesen, mint ha semmi se tortént volna. 18 évesen már azért nem megbotrákoztato, ha maszturbál az ember. Hidd el, nem fog szolni semmit. Légy nyugodt :)
2017. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos ő is csinálta, ne izgulj. Nem kell felhozni, kb. olyan, mintha pisilés közben nyitott vola rád. Szerintem már el is felejtette.
2017. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!