Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy fura lesz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy fura lesz a kérdésem, de meg köszönném, ha normális válaszokat kapnék. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok Eddig elvoltam ha a párommal összebújtunk,heti 3 szor. De kb 1-hónapja mindig neki esek naponta már képes vagyok 5-ször is neki esni. Azért gondoltam,hogy írok,mert ahogy a férjem ,ugyan úgy én sem értem ezt a változást. Szinte tényleg egyik napról,a másikra jött,ez az érzés. Nem mondom sokat nyomott a házasságunkon,de nem értem. Félek is,hogy mi lesz ha ahogy jött ,el is múlik.
2017. márc. 21. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem akkor volt ez, amikor terhes lettem. Hirtelen megugrott a libidom :-)
2017. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekünk van egy 7-éves fiú, próbálkozunk még egy gyerekkel, de már lassan egy éve lesz, mivel eddig nem jött össze eszembe sem jutott már . De majd figyelem jövőhéten ,hogy megjön e . Azta erre hirtelen nem is gondoltam. Mivel eddig nem jött össze. Köszi :)
2017. márc. 21. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
De addig is boven nyeld le a pasidnak mert utana meg azert nem.lesz semmi.
2017. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem terhességtől van, akkor úgy jársz mint én: nimfománia = Istencsapás!
2017. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4: mi sztori? Mikor vetted ezt észre? Miben nyilvánul meg? Mi a következménye nálad?
2017. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, a Párom imádja. :D

Reggel, este, napközbe, mindegy mikor.. véletlen ha éjszaka megpuszilom és felébred, akkor se bírjuk ki. :D


24N

2017. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os: igen, az nagyon bejön a pasiknak, hogy ha folyton dugni akar a nő... - egy ideig!

24 évesen ez inkább természetes mint problémás, de 2 gyerekkel és 15 évi házasság után ez iszonyú csapás!

Gondolj bele: 2 gyerekkel rengeteg tennivaló van, nem lehet mellettük folyton dugni. Aztán növögetnek is, és nem ennek kellene a legfontosabbnak lennie. Viszont ha nincs meg a napi orgazmus-mennyiség, akkor viselhetetlenül hisztis vagyok - és ezt tudom is magamról! Már lassan nincs orvos, akinél ne lettem volna, kaptam is mindenféle vacak orvosságot, de a legtöbbtől csak simán bealudtam, aztán minden ott folytatódott ahol abbamaradt.

És ugye apuci sem fiatalodik, eddig jól bírta a "strapát", de már kezdi unni a dolgot.

Szóval: nem kívánom senkinek!

2017. márc. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!