Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mit csináljak a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a barátommal? Hogyan segítsek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik haverom (16 éves) bele szeretett egy lányba (18 múlt a lány) akinek már több pasival is volt viszonya (nemi úton) , de a haverom szereti őt és talán a lány is .

Már több mint 3 hónapja eggyütt vannak és a haverom tegnap azt mondta , hogy lefog vele feküdni.


Ez egyáltalán normális ?

Ezt egyáltalán nekik szabad (mármint a lány elmúlt 18 a fiú pedig még gyerek (16 éves) ) ?

A lánynak miért van ennyi esze hogy egy 16 évessel le áll foglalkozni ?

Mit csináljak ?

Hogyan beszéljem le öket ?

Többször is le akartam beszélni de nem engedte ,azt mondta szeretik egymást , ne avatkozzak bele .



2017. márc. 22. 11:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tőled,hogy a barátod sorsát a szíveden viseled.De az az ő élete,helyette nem tudsz gondolkodni.Ő most ezt látja jónak.Lehet,hogy pofára esik,lehet,hogy bejön neki.
2017. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha igazán segíteni akarsz neki: kösd a lelkére, hogy húzzon óvszert, még ha a lány nem akarja, akkor is. Vagy menj el vele, és vegyetek együtt.


Még ha a csaj ki is használja csak, lesz egy emlékezetes élménye, amiről később majd mesélhet a GYK-n.:) Ki fogja heverni. Amúgy jól sejtem, hogy lány vagy?:)

2017. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

:)

Nem vagyok lány , fiú vagyok 17/F .

Lehet hogy igazatok van , hadd dugjon a gyerek 😂

2017. márc. 22. 11:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél iligy'!
2017. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi, legalább egy "tapasztaltabb" lány veszi el a szüzességét, nem kell szerencsétlenkednie egy másik szűzzel. Szerencsés a haverod. Persze benne van a pakliban, hogy utána szakít vele a csaj, de lehet, hogy nem. Ha igen, kiheveri, aztán majd jön másik. Baromi sok jócsaj van a világban, főleg ebben az életkorban.

Neked annyi dolgod van, hogy elmenjél vele egy búfelejtő sörözésre/csajozásra, ha kidobná a csaj.

...illetve szerezz te is magadnak egy ilyen bulát.

2017. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nyem vatyok iligy' !!

Szerintem te vatyol ram !!!!


[link]

2017. márc. 22. 11:39
 17/20 A kérdező kommentje:

Nekem van mar baratnom ezert sem vagyok feltekeny , sot orultem is neki hogy vegre lesz baratnoje ... de ilyen ? xd


Mindegy legalabb tapasztalatot szerez ;)

2017. márc. 22. 11:41
 18/20 anonim ***** válasza:
feleségem 2 évvel idősebb nálam. Habár mi 23+25 voltunk amikor megismertük egymást.
2017. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Jogilag semmi akadálya nincs, hiszen a beleegyezési korhatár 14 év. Itt a táblázat érthetően elmagyarázza. Félre ne érts, nem feltételezem, hogy értetlen vagy, de biztos, ami biztos. :)


[link]


Egyébként ez egy tök jó dolog, hogy ennyire vigyázol a barátodra. Bár nekem is lett volna egy ilyen barátom annak idején. Akkor most talán nem lennék egy lelkisérült nőgyűlölő... Ááá, csak viccelek... Félig... :) A lényeg, hogy én is hasonló cipőben jártam 15 évesen. Megkörnyékezett ey tapasztaltabb (bár nem idősebb) lány. Természetesen egyből felállt a farkam, megállt az eszem, ahogy az lenni szokott. Hiába mondta nekem mindenki, hogy felejtsem el, mert "trófeagyűjtő". Nem érdekelt, mert szerelmes lettem. Illetve azt hittem. Most felnőtt fejjel persze már tudom, hogy csak a hormonjaim és a punci szaga bolondított meg. Szó sem volt itt semmiféle szerelemről, egyszerűen mentem a farkam után. :D Aztán persze (ahogy azt mindenki jó előre megjósolta) koppantam, nem is kicsit. Nagyot. Hónapokra hazavágott. Néha még ma is fáj, pedig nem tegnap volt. Na. Pontosan ugyanezt csinálja most a barátod. És sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. Ha tovább győzködöd, tovább piszkálod, azzal csak azt éred el, hogy megromlik a barátságotok. A legokosabb amit tehetsz az, ha hagyod, hadd menjen a feje (illetve a farka) után. Ha koppan, akkor koppan, ez van. Lehet, hogy egy életre megsérül és egy darabig biztos meggyűlöli a nőket. De úgyis jön majd egy, akire nem fog tudni haragudni. Így megy ez. :)

2017. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"Szép" történet 😃

Hat sajnallak ... igen valoszinu a baratommal is ez lesz .


Zarojelesen : A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad 😂😂

Ment a zöld kéz , köszi a választ 😁

2017. márc. 22. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!