Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon fog fájni az első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fog fájni az első alkalom?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja járunk. Nem akartam elsietni a dolgot mivel szűz vagyok (petting volt már) és csak olyannal akarom elveszíteni akiben igazán megbízok,szeretem ,és ő ilyen. Egy probléma van én félek ,hogy fájni fog. Ebben az is közrejátszik ,hogy elég nagy a szerszáma 23cm, mellesleg jó vastag is. Nem tehetnék valamit az ellen ,hogy ne fájjon annyira? Esetleg, ő? Előre köszönöm a hasznos válaszokat!

2017. márc. 24. 09:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lemérted, vagy csak elhitted neki ezt?
2017. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem akarok hazudni, nekem nagyon fájt. Csak többszöri próbálkozásra sikerült, ahogy a legjobb barátnőmnek is. Viszont egy másik barátnőmnek egyszerűen és gyorsan ment, elmondása szerint azért mert a tampon már kitágította. Azt tudom javasolni, hogy először nyaljon ki, vagy izgassa a csiklódat, a lényeg hogy legyen orgazmusod, és utána egyből hatoljon be, mert ilyenkor teljesen ellazulnak a hüvely falai. Nem is annyira a szűzhártya szokott problémát jelenteni, hanem az ha rá stresszelsz és szűk maradsz. Ja és jó sok síkosító.
2017. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is nagyon fájt, véreztem is. Mintha ezer tűvel szúrtak volna belém, kb ilyen fájdalmat éreztem ahogy tágultam. A barátomnak is elég vastag, meg is éreztem rendesen.

Ja és próbáld meg hogy nem stresszelsz rá nagyon mert nálam is az volt a baj.

Viszont a végén már élveztem és bennem volt rendesen.

A síkosítót én is ajánlom. Sajnos nálam akkor nem volt.

N

2017. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. márc. 24. 14:32
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
A szerelem a legjobb fájdalomcsillapító. Várd meg azt a fiút, akivel valóban megéled majd ezt a szép érzést. Tudom, azt hiszed, ez már a szerelem, de hidd el, nem az. Amíg kérdéseid vannak és nem csak őrült bizonyosság, addig nem az.
2017. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

Miquel meg az újabb rendkívül hasznos tanácsa.


Nyilván csak azoknak a lányoknak fáj az első alkalom akik nem szerelmesek. Akik szerelmesek azok bezzeg nem véreznek, meg sem érzik. Annyi baromságot tudsz összehordani. Nagyon irritáló vagy már.

2017. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%
Ó, itt van 63%-os barátom, aki el sem olvassa, mit írok, csak csípőből kritizál. Tudod, pajti, az, hogy szart se tudsz az életről, nem bűn. De az, hogy tanulni sem vagy hajlandó, annál inkább.
2017. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Ajajj egy nyugdíjas vén perverz aki itt éli ki magát, és borzasztó baromságokat ír, most megmondta a tutit!!


Aki szerelmes annak nem fog fájni szerinted. :DD ehhez nagy élettapasztalat kell tényleg. Biztos a hüvely érzi hogy a nő nagyon szerelmes így egyáltalán nem lesz szűk!

Menj adj még ilyen hasznos tanácsokat :)

2017. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Plusz ismeretlenül bemagyarázod a kérdezőnek hogy nem szerelmes és várjon másra.

Szerinted ez normális? Te mindenkit jobban ismersz itt az a szerencse. Mit tanuljak tőled? Hogy egy barom vagy aki okoskodik? Kössz kihagyom.

2017. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%
Miquel, a válaszodból ítélve csak férfi lehetsz, ekkora hülyeséget...
2017. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!