Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vezessem fel a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem fel a barátnőmnek, hogy szeretnék a melleire élvezni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem elrugaszkodott, de nem tudom hogy vezessem fel, kissé szégyenlős vagyok

2017. márc. 24. 15:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szeretem az olyan dolgokat, amiket az itteni válaszadók 90%-a "alap"-nak tart, de szerintem ez simán belefér. Úgy, ahogy egyik előző leírta, azt hiszem 68%-os.
2017. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

amúgy tetszik hogy ha valaki kicsit szégyenlősebb néhányak által egyből prűdnek van minősítve a barátnőjével, vagy ledegradálják a kapcsolatukat

látom nagy szakemberei vagytok a párkapcsolatoknak

2017. márc. 24. 18:42
 13/24 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem lepjen meg egy olyan oldalon ahol a klaviatúra-kaiserek osztják az észt mások életével kapcsolatban gagyi felhasználónevek mögül

persze van aki csak szellemesnek hiszi a baromságait amit ír mint Moonlight Runner, aki múltkor még "sótlan f_szkalap"nak nevezett valakit, mert az lepontozta

2017. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, ha ilyen kis szégyenlős ;)

Nyilván nem rág be, mikor tudja, hogy azért kérdezed, hogy neki is jó legyen.

2017. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
köszi de kettőnk közül én vagyok a szégyenlős :D
2017. márc. 24. 18:58
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben óvatosan vezesd rá a témára, például szerezz be két biológiatankönyvet, az egyiket rakd fel a szekrény tetejére és hagyd nyitva a spermiumot taglaló résznél, a másik pedig a melleknél legyen kinyitva, ezt helyezd el mondjuk a könyvespolc alatt. Az ezt követő néhány hónapban rakj össze egy tisztességes prezentációt a mellre élvezés párkapcsolatra gyakorolt pozitív hatásairól - minden érvet támassz alá tudományos kutatásokkal. Ezt aztán egy arra alkalmas időpontban add elő neki, például amikor alszik.


Másnap szemlesütve valld be neki, hogy szeretnéd minél jobbá tenni a kapcsolatotokat, ezért ha esetleg netán volna olyan mézédes és jóváhagyná egy alkalomra a metódust, hálaimát rebegnél hozzá esténként. Amennyiben van olyan mézédes és igent mond, a hosszadalmas fáradalmaidban hullatott izzadságodból sarjadó gyümölcsöket végre leszüretelheted. Az ominózus estén remegő kezekkel nyújts át neki egy beleegyező nyilatkozatot, melyben írásos engedélyt ad számodra, hogy a mellére mehetsz el. Miután két tanú jelenlétében aláírta, kezdődhet a móka; de mielőtt ténylegesen mellbe spriccelnéd, nem árt, ha utoljára még rákérdezel, biztos készen áll-e az eseményre. Ha az utolsó lámpa is zöldre vált, következhet az a bizonyos szüretelés: maga az ejakuláció. Három dologra kell figyelned: legalább félig erektált állapotban legyen a péniszed, legyen közel a melleihez, hogy minimalizáld a céltévesztés esélyét, és próbáld meg kontrollálni a kilövellés erősségét és a becsapódás szögét, nehogy fájdalmat okozz neki a mellein keresztül. Remélem segítettem, ha esetleg vannak még további kérdéseid, nagyon szívesen segítek! :)

2017. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válasz következik, kedves kérdező!

1) ha te vagy a félénkebb, akkor ez neki nem lehet probléma, szóval kérdezés nélkül tedd meg pl. orál befejezéseként, nem fog meglepődni. A legtöbb nőnek ez inkább pozitív vagy semleges a szájba élvezéssel ellentétben.

2) azért az nem mindegy, hogy a leányzó mennyire tapasztalt. Az egyik előző hozzászóló által írt megoldás, hogy action közben közlöd vele, hogy a cicijére spriccelsz, szerintem is jó ötlet, ha 1) pontban foglaltaktól félsz

3) rendeztek egy petting közbeni intim dumcsit, hogy kinek mi a vágya, és ezt is elmondod, majd meghallgatod a reakcióját

2017. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 sírva nevetek :D ez most nagyon jólesett
2017. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18 köszönöm a jótanácsokat ;)
2017. márc. 25. 01:16
 20/24 pinkpancser ***** válasza:
Nem kell felvezetni, egyszerűen kérdezd meg mit szólna hozzá.
2017. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!