Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha ezt csinálom szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ezt csinálom szex közben? Vajon a barátom valóban élvezi?

Figyelt kérdés

Nem régóta szexelünk barátommal és így még nem igazán ismertem ki.. de mikor szexelünk és nem én vagyok felül hanem pl oldalt fekszünk (remélem nagyjából értitek), akkor miközben mozog én is szoktam mozogni. Előző barátommal nem sok tapasztalatom van a szexben de mikor felül voltam ő azt mondta, hogy nagyon jól mozgok (bár mi azt nem rendesen csináltam hanem hozzá simultam és úgy mozogtam rajta). Ti mit szólnátok ha a barátnőtök így csinálná? Zavarna ha ő is folyton mozog közben?

Azt mondta közben, hogy nagyon jó vagyok. De mégsem élvezte szerintem annyira vagy nem tudom.

Még miket tudtok tanácsolni amit kipróbálhatnék?

Köszi a válaszokat, elég kezdő vagyok :) 18l



2017. márc. 25. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó! Mozogj ahogy csak tudsz, ahogy élvezed! Sokkal de sokkal jobb mint ha csak mozdulatlanul feküdnél! Számomra a mozdulatlan nő nagyon kiábrándító tud lenni!
2017. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy hogyan mozogsz. Ha rásegítesz, akkor jó, de ha pont úgy mozogsz ahogy ő és amikor dugja, akkor te elhúzod magad, akkor az nagyon rossz tud lenni és még szólni sem mer az ember, nehogy sértődés legyen.
2017. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha ütemre mozogsz és nincs kicsúszás, vagy ütemvesztés belőle akkor nagyon sokat tud dobni :P


24F

2017. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uh hát ezt nem figyeltem meg de meg fogom. És az is lehetséges, hogy konkrétan rákérdezek hogy ez neki jó volt vagy nem. Szexről nem szoktunk szex után beszélgetni szóval kicsit fura lesz. De remélem nem csak azért mondta közben, hogy nagyon jó hogy örüljek. Ti dicsérnétek a barátnőtöket ilyesmiben ha valójában nem jó amit csinál?? :)
2017. márc. 25. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudnék neki! Közben szólnék, megmutatnám, elmagyaráznám, hogy hogyan mozogjon!
2017. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

én szoktam szexen kívül is beszélgetni dolgokról, hogy összetudjunk csiszolódni, tudjuk mi jó a másiknak és mit hogyan élvez...

szerintem nektek is jót tenne


24F

2017. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fincsi lehet veled a nemi élet. Jól teszed, mozogj bele a lökésekbe, tekergesd magad, hogy hegyezze a huvelyedet a pénisz, te is nagyobbat élvezel. Wow. :)
2017. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!