Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az egymás előtti vécézésről, például hogyha egy párkapcsolatban a lánynak kakilni kell, akkor fiú bemegy vele a vécére és végignézi?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a kakilasnal elég gáz meg undorító. A pisilés szerintem tok normalis.
2017. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gusztustalan és megalázó. Vagy ez BDSM kérdés akart lenni?
2017. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb embernek nem menne úgy, hogy valaki nézi közben.

Másrészt mi inkább elröhögnénk, és azért nem lenne kakikás. "Gyerünk, nyomjad!", nem menne röhögve.

2017. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Baromság a kérdés!!!!
2017. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

A kakilásnak vannak olyan elemei, ami miatt intimebb, mint a pisilés. Néha erőlködéssel jár, vannak szelek és hangok, kellemetlen szag, a törléskor mindenféle nyomok, szóval azt jobb egyedül intézni.

A pisilés a nőnknél gyakorlatilag láthatatlan, viszont ők élénken szoktak érdeklődni a fiúk pisilése iránt, egészen odáig, hogy szeretik tartani a szerszámot. Ez persze gyakran balesetet okoz. :)

A jobb vécék alsó öblítésűek, a termék azonnal vízbe csobban, nincs szag, és aki tudja magáról, hogy könnyen kakil, az nyugodtan csinálhatja a barátja/barátnője előtt. Az igazi szerelmesek semmilyan körülmények között sem undorodnak a párjuktól.

2017. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
én éltem együtt életem szerelmével, ahol egyben volt a fürdő és a wc. mi kakiltunk egymás előtt úgy, h ha egyikőnk fürdött és a másiknak kellett, akkor bejött és kész. nem zavartattuk magunkat. egyáltalán nem tartottam undorítónak, mert imádtuk egymást. de ehhez sztem kell egy nagyon mély szerelem, ami már már földöntúli...
2017. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Pisilés az még oké, nekem semmi bajom vele. De a kakilást nem vállalnám be. Az már számomra egy privát szféra... mindenkinek a privát szférája független attól, hogy valaki szereti a másikat, vagy nem. Nem az egymás előtti szaráson fog múlni, hogy én mennyire szeretem a páromat. Másképp is kilehet fejezni azt.
2017. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Pisilés oké, azzal semmi gond, nagydolog meg...hát esetleg tökre vészhelyzetben. Az nem olyan dolog, amit én is csinálnék más előtt.
2017. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én pl. itthon, ha nincs nálunk valaki, nem nagyon csukdosom az ajtót, szeretek nyitott vécében ténykedni. A csajom viszont nem szereti, ha van közönsége nagydolognál, és rám se kíváncsi, rámhajtja az ajtót. De nincs ebből konflikt.
2017. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekünk megy egymás előtt minden,és még annál is több.

Ha barátnőd egyszerre egyszerre töri el 2kezén 3-3ujját...igen akkor a wc-zés 2személyes mutatvánnyá változik.

2017. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!