Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13-14 cm az olyan átlagos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 cm az olyan átlagos, nem, el lehet vele lenni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok tag az oldalon és egyszer sem írtam ki péniszméretes kérdést, szóval idáig is eljutottunk

légyszi írjatok "23 cm alatt felejtsd el hogy becsajozol" kommenteket meg hasonló baromságokat



2017. ápr. 6. 15:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs gond a a méreteddel. 23 L
2017. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

16:13-as valaszolo nem tudom honnan tudja, hogy letöbb nönek mi kell. Tejesen mas az altalanos konszenzus a temaban csajok kozott. 18 centi még oke, de a 23 NEM FERNE BELE mert a huvely nem vegtelen hosszusagu. 10 centi hosszu a huvelyunk emberek! Ott a vegen a mehszaj. Ami a tobbsegnek nagyon faj ha egy pasi szetkurogatja. Olyan jo kis gorcsolos hanyingeres. Izgalmi allapotban persze rugalmasabb, meg a póz sokat szamit.

Bemasolom meg egy masik kerdesre adott valaszom, hatha hasznos. Termeszetesen ezek csak a sajat velemenyemet tukrozik:


>Mi lenyegesebb a penisz hossza vagy vastagsaga?


Vastagsága. Kisebb (10-11cm) de vastag, akkor még jó.

Ha vékony, akkor sajnos nem sok élvezet lesz benne.


>Mi az ami ezek kozul mar kicsinek szamit, mi az idealis, es mi a ami mar problemat okozhat?


Szubjektív, de leírom a saját véleményem.

Kicsi: állva 10-11 cm szerintem alsó határ. De volt már kis párom aki a nyelvével, ujjaival, igyekezetével és odafigyelésével 100x jobb szexpartner volt, mint a dupla akkora pasi.

Ideális: 13-16 cm

Probléma: 17+ mert onnantól már figyelnie kell, hogy nem tolhatja be tövig a legtöbb pózban, mert iszonyat fájdalmas mikor a méhszájamat megüti vele.


>Mennyi ideig kell birnia a sracnak?


Nem KELL sokáig bírnia. Nincs annál kiábrándítóbb, mikor egy pasi hamar megy el és hisztit csap miatta. Kit érdekel? Véges számú patronod van vagy mi? Ha bírja újból, akkor is tökmindegy. De ha nem, az se számít. Feltéve, ha azért legalább engem is befejez.


Szerintem sokkal rosszabb, ha órákig reszelnek. Azért olyan ~40-60 percnél unalmas kezd lenni bármilyen jó érzés is - bár nekem nem volt még hüvelyi orgazmusom pénisztől, csak nyalás+G pont ujjazástól, szóval lehet érdekesebb ha közben több orgazmusom is lenne.

2017. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"18 fölött is lehet bejön nekik, lehet hogy vért köp tőle"

na ilyen baromságokra gondoltam :dd vért köp tőle miafasz?

2017. ápr. 6. 17:16
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Ha elolvasod az utolso valaszt, ott van hogy miert nem jo a hatalmas farok.
2017. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23 cm alatt felejtsd el hogy becsajozol
2017. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
Vert kop tőle mert a száján jön ki, mi nem érthető?
2017. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Fontosabb, hogy milyen vastag, ha 4cm alatt van akkor rábsztál, mert az ropi vékony és semmire sem jó, gyakorlatilag kiröhögnek, amikor meglátják..
2017. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
még jöhetnek kommentek, eddig jól szórakozok :DD
2017. ápr. 6. 21:32
 19/23 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz rá csomót kötni szóba sem fognak állni veled a lányok..
2017. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A 8-as válaszolót hagyjátok, én beszélgettem vele egyszer privátban, egy igazi önsajnáltató barom, sajnos nem tudok rá mást mondani. :D Először tök kedvesen elbeszélgettem vele, elmondtam neki tapasztalatokat, normálisan meg is köszönte és akkor úgy "búcsúztunk" el egymástól, hogy kicsit ez megerősítette és örül, hogy vannak még olyan lányok, akiknek nem számít ez blabla...Aztán már aznap este láttam, hogy újból ilyen válaszokat írt. :D Van, aki menthetetlen...És ez biztos, hogy ő, ugyanis meg lehet ismerni a stílusáról meg minden válaszban megemlíti, hogy neki 12 cm hosszú és 3,5 cm vastag.

A kérdésre válaszolva szerintem nem rossz méret egyáltalán a 13-14. Azzal már simán élvezhető, persze ez nem a méreten múlik elsősorban. Ha jó a technikád és figyelmes vagy, akkor ennél kisebbel is jó lehet a nőnek. :) Nekem 2 barátom volt eddig, akivel lefeküdtem. Az első egy duci srác volt, neki lemértük és 8,5 (!!!) centi hosszú volt. Érezni éreztem, viszont ő nem volt valami ügyes az ágyban, meg aztán hamar szét is mentünk, úgyhogy igazából nem tudom mi lett volna később, olyan sokszor nem voltunk együtt. A jelenlegi barátom se vékony éppenséggel, de ő nem is duci, inkább ilyen kicsit izmos-kicsit mackós :) Neki se nagy, 11 centi körül van. Viszont ő iszonyú ügyesen bánik vele, nagyon-nagyon jó az ágyban! :) Emellett jól is nyal és az ujjait is be szokta vetni, úgyhogy vele tökéletes a szex! Szóval nem kell ráparázni, mert ha összejössz egy nővel, aki fülig szerelmes lesz beléd, annak nem fog számítani a méreted! Mindenkinek vannak hibái, én ezt szoktam mondani. Nekem pl. kilógnak a kisajkaim és nagyon kicsi a mellem. Ő mégis így szeret és elfogad ilyennek, neki így vagyok én a tökéletes nő. :) Úgyhogy nem kell ráparázni! Akinek a méreted a legfontosabb, az egyáltalán nem akar téged igazán! És valóban jól írta az egyik válaszoló, a hüvely hosszúsága 10 cm nagyjából, szóval a 13-14 centit már bőven megérzi az ember. Egy dolog van csak, ami számít a pénisszel kapcsolatban: hogy kőkemény legyen! ;)

2017. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!