Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13-14 cm az olyan átlagos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 cm az olyan átlagos, nem, el lehet vele lenni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok tag az oldalon és egyszer sem írtam ki péniszméretes kérdést, szóval idáig is eljutottunk

légyszi írjatok "23 cm alatt felejtsd el hogy becsajozol" kommenteket meg hasonló baromságokat



2017. ápr. 6. 15:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is 13 cm.

Már nem tudom fejben összeszámolni hány punciban járt 10 év alatt :D

Lehet már vezetem kéne valahol? :P

31/F

2017. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen tökéletes.

Ahogy tartja is a mondás: Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni. (Egyébként ez még nem számít kicsinek sem, szóval ne aggódj.)

A hangsúly azon van, hogy mennyire tudja az illető használni, mindent az dönt el. Hiába van valakinek 20+os, ha nem tud bánni vele.

2017. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%
csak nekem tűnt fel hogy a kérdező nem gondolta komolyan ezt a kérdést és csak arra kíváncsi egyesek milyen hülyeségekkel állnak elő? :D
2017. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!