Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Különleges körülmények között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges körülmények között történt?

Figyelt kérdés

Hogy vesztetted el a szüzességed?

Ha különleges módon történt, írd le a sztorit.

Hány éves voltál és mennyi a partner? Milyen tapasztalt volt a partnered, hányadik voltál neki?

Kort és nemet is írj!



2017. ápr. 7. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. ágyban

2. nagyon jól, kb. 1 óra volt.

3. 19F-18L

4. mindkettőnknek elsők voltunk

5. 29F

2017. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Főiskolás kolesz.

Nem ment fel a gumi, mert vastag a farkam.

22f-21n

Passz, de nem az első voltam.

38f

2017. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ágyban fekve. Már pár hónappal előtte pettingeltünk,szóval nem volt olyan hirtelen.

Így utólag nem volt benne semmi különleges vagy romantikus. Annyi,hogy ment valami zene a háttérben.

15 voltam,barátom 18.

Hát nálam nyilván tapasztaltabb volt. Nem tudom hanyadik voltam neki,elég nagy szoknyapecér volt előttem. De odafigyelt rám. Összesen 5 évig boldogítottuk egymást. 😂

22L

2017. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2: "Nem ment fel a gumi, mert vastag a farkam."

Na persze... LOL

Chek this out bruh: [link]

2017. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

#4es: hehe, ugyanezt szoktam magyarázni, és mindig kioktatnak, hogy de hát szorít, meg hasonlók.


Pedig ki lehet vízzel is próbálni, 4-5 litert bármelyik kotonba beletöltesz, nekem nincs mügyür cerkám, de azért még 1 liter űrtartalomtól is fényévekre vagyok :D

2017. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párom ágyában

3 óráig tartott, tudtuk hogy ez fog következni, nem sokat tököltünk, csókolóztunk, simogattuk egymást, sokáig kényeztetett engem a szájával, nagyon figyelmes volt, előtte kétszer is megkérdezte hogy szeretném-e. Persze hogy szerettem volna! Másfél hónapja voltunk együtt, de nagyon nagy volt (és még most is az) köztünk a szexuális feszültség. Igazán nem volt olyan egetrengető, mivel neki lefelé hajlik a pénisze és misszionáriusban nem igazán éreztem semmit. Utána kipróbálgattunk más pózokat, és azért tudom hanyagolni azt az egy pózt :P Ebből a szempontból nem volt annyira jó.

15 voltam, ő akkor 26, második voltam neki.

16L 26F

2017. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Főiskolai kollégiumban történt. 18 voltam/vagyok, o 24. 5 hónapja voltunk akkor együtt. Óvatos volt, figyelmes, mai napig nagyon szép emlék nekem. 3. partnere voltam neki. :)

18/L

2017. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!